Ви повинні платити знижку, якщо ви вчитель англійської мови?

Кожна робота повинна бути винагороджена. Але деякі люди не хочуть зрозуміти це. І повірте, що якщо у них є сім'я або будь-які інші відносини з людиною, він зробить їх прихильністю просто для «завдяки тебе». І сестра чоловіка нашого героїні сьогодні з якоїсь причини вирішив, що родич безкоштовний англійський тент для дитини. Чи можна ви зрозуміти, що?



Безкоштовний викладач англійської мови: Мій чоловік має старшу сестру. Після весілля Коті і я жив з матір'ю, але потім нам довелося переїхати в оренду квартиру. Справа в тому, що сестра чоловіка розірвав і вирішив повернути маму з дитиною. Вже не було достатньо місця для всіх, тому Коля вирішив, що ми виходимо і живемо окремо, Ксенія писав.



«Це було не просто, але ми працювали важко і навіть заощадили гроші на власний житло. Я викладач англійської мови і я дуже хороший на інших предметах. Сальвії невеликі, так що я повинен робити торгівлі. Не було вільного часу, але що робити.

«Для сестри Colina звикли від раннього віку до того, що кожен навколо нього працює, щоб він завжди дав кращий, помперований і похвалився. Мама і бабуся зробили все так, щоб Misha був взутий і одягнений, щоб на його пластині завжди були свіжі фрукти і овочі, шматок м'яса або риби. Найкращі іграшки також включені. Не дивно, що він не міг і не хоче зробити своїх зусиль. Ось чому я навчався вкрай погано. «Особливості»



Я знала, що я працюю як викладача, і попросила мене навчатися з її потомством. Я спочатку реагував на цю ідею круто, тому що я бачив, що вивчення хлопця повністю нездужання. Я знаю від досвіду, що в таких випадках це надійна надії на різке зростання академічної продуктивності. Якщо дитина не хоче навчатися, немає вчителя зробить його відмінним студентом. й

Я відчув некомфортний рефлекс, тому я погодився. І так як ми пов'язані, я вирішив лише заповнювати половину ціни на послуги, що надаються. Звісно, я буду краще працювати з іншими, більш ділігентними і здатні діти. Я зроблю більше грошей, і мій нерв буде краще.



У нас є великий досвід з Misha протягом 5 місяців. Займав свої дослідження, часто пропускає наші заняття, цитуючи або бідне здоров'я або брак часу після школи. Плани класу були постійно переписані. Я працюю, щоб закривати свої прогалини в знаннях, які навчаються. Він був твердим. І я чую, що я погодився з ним. й

«Як результат, Міша отримала низькі бали в іспитах. Очікується мені, але для матері це був неприємний сюрприз. Вона прийшов і сказав, що я не зробив свою роботу добре, тому гроші повинні бути повернуті до неї. й



«Я відчував себе дуже боляче. Я витратив стільки часу, енергії і нервів в ці 5 місяців. Неймовірно підтягував Міша і англійською, і навіть в математики. Я не вдячна. Тепер гроші будуть повернені, щоб не зіпсувати стосунки з родичами. І потрібно повернути відчутну кількість. Чи є це право? Xenia resented.



Це, мабуть, погана ідея розпочати з дитиною, яка не має можливості або мотивації. Для того, щоб уникнути подібних помилок в майбутньому потрібно лише зробити правильні висновки з цієї ситуації. Після всього, навіть знижка не потрібно робити, не те, що гроші тепер повернулися. Виконано роботу, час Чому все це повинно бути безкоштовним?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное