Я захищаю чоловіка, щоб поділитися хорами навколо будинку, і він відчайдушно протистояти.

Ми не розуміємо мене, незважаючи на те, що ми одружені протягом 10 років, ми не можемо зібратися на прості речі. Ми працюємо, але піклуючись про двох маленьких дітей, вдихаючи будинок і їсти в холодильнику ще відповідальність, згідно з чоловіком. Я втомився, вибухаючи на кожну дрібницю, марготові оголошення.

Коли люди живуть протягом тривалого часу, здається, що вони повинні розуміти один одного в половині слова. По суті, ми по-різному дивимося на світ. Маргот любить чоловіка і не хоче його брати участь, але не може нести тягар відповідальності за всю сім'ю на плечі.



Мій чоловік не розуміє мене: "Нехай я вибухнув кожен день через неочищену пластину або незбирану іграшка." Я працюю двох робочих місць, втомлений Артуром на роботі. У нас є два юних дітей і няні. Але ніндзя не варить, вона не чиста, вона не робить прання, вона не йде в магазин. Я отримав всі ці речі на мене.



Я повинен перевірити свою дочку після роботи, готувати вечерю, підготуватися до наступного дня. Оплатити рахунки, ходити до лікарів, ходити на собаку і покупках — це все, що я зроблю. Іноді чоловік може пройти собаку, він бере дітей до школи і дитячого садка. Але після кожного такого подвигу він хоче мені похвалити його, скажімо подяку.



І ніхто не подякував мені за гору невидимих обов'язків і виконаних робіт. Не розуміючи, чому я можу кинути щось. Він сидить на дивані і дивиться телевізор. Коли я торкаюся у ванній кімнаті, я повернуся до роботи. Весь час, я намагаюся розповісти чоловіка, що ми є партнерами, які обов'язки повинні бути поділені за замовчуванням і не чекаючи хвалі.

Р

Якщо я не запитав його, щоб вижити сміття, Артур забудеться. Якщо я не запрасував свою сорочку, він буде працювати в тісному одязі. Все. Я переносить, намагатися не нагрівати ситуацію і перетворити незручні ситуації в жарти. Але, як тільки я бачу Артура ходьбою минулі скатерті іграшки, я почав кричати. Тому що я відразу помітив мене і спробувати очистити його.



Мій чоловік дуже спокійний, він погоджується, що іноді він забуває робити те, що я завадить йому. Але як сказати йому, що це не домашнє завдання, а не з батьків, але що він повинен робити без нагадувань? Я люблю чоловіка і просто хочу допомогти. Через все це, ми отримали холод один одному. Але розлучення з питання. й



З редакційної колегії Маргот є відповідальною жінкою, яка приймала занадто багато турбот. Вона не може стояти тиску відповідальності, але вона не може змусити чоловіка робити навіть половину того, що вона робить. У Марготі було сформовано звичаї, як дитина. Іноді вона делегує речі своєму чоловікові, але потім вона змінює її розум і часто робить все для нього, бо вона зробить це краще і швидше. Непристойна тривожність може бути поступово зменшена, якщо вона перестає приймати все на себе і починає просити чоловіка за допомогою. Це не означає, що вона не виконує свою роботу. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Так само запрошувати його і подякувати йому за збереження своєї обіцянки.

596618 (доб. 3)

Проблемою багатьох пар є те, що вони не діляться своїм досвідом і не спілкуються один з одним досить, і коли емоції накопичуються, швидше або пізно вони вийдуть у вигляді іншої кварелі. Для того, щоб створити контакт, пара повинна компліментувати один одного щодня, подякувати один одному за все, що вони роблять для одного. При виникненні конфліктної ситуації, не відхиляється, потрібно мати можливість передати Вашому партнеру, чому він зумовив таку реакцію. Тоді людина зрозуміє, що відхиляти тебе, і спробувати не робити це знову. Любителі завжди шукають рішення.



Якщо Марго і Артур одружилися протягом 10 років, вони можуть погодитися. Відвідування психолога – це гарна ідея для шлюбної пари. Якщо будь-який спір виходить з руки, третя сторона може з'ясувати, що запобігає виникненню гармонії.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное