Чому чоловіки в розлученнях не скажуть:

Як ви думаєте, що жінка розлучена? Чи краще бути розлученням або не одруженим? Я хотів би подякувати, якщо ви поділитеся думками про це в коментарях! У той же час я скажу вам, що я думаю про це себе. Цікаво, як будуть подібні наші думки.

Поки у всіх прогресивних країнах, жінки, які прагнуть до свободи та незалежності, доброчесності та поклоніння суспільних стереотипів все ще боролися в нашому суспільстві. І один з найяскравіших прикладів - це інсталяція, яка називається «єдиною жінкою, яка навмисно нещастяна жінка».



В той час як іноземні жінки прагнуть захищати свої права і свободи, наші жінки намагаються зберегти недійсний шлюб, щоб не залишатися єдиним з громадським засудом і невідомимим нікком «події». Неважливо, що в сім'ї немає підказки про взаєморозуміння та підтримку. Головне - мати зовнішній вигляд успішної спілки, умовний щит, який захистить від богів і косих поглядів похилих друзів.



Подумавши про позбавлення шлюбу. Але це дійсно так страшно розвести, як наші бабусі та мами, які виростили на золоті стандарти СРСР, де сильною родиною було необхідним показником успіху людини?



Чому це не прийнято в нашому суспільстві, що жінка повинна бути безкоштовною і щасливою? Чому стереотип, що єдиний істинний щастя жінок є сім'єю так глибоко вкорінений у свідомості?

Чи є вся жіноча родина, створена для відтворення відчайу і збереження вогнища? Таким чином, ця перспектива занурить мене в епоху відчуття, щоб всі члени сім'ї пробачать мене свою відвертість.



І це буде краще, якщо шлюб приніс миру і миру всім. Так, навіть в ідеальному шлюбі, ви повинні рефініти і знайти багато недоліків, так що це було схоже, підтримка діалогу з однаково одержуваних і нещасливих друзів.



Іноді здається, що ми просто запрограмовані, щоб постраждати вічно від взаємодій з чоловіками. Після того, як вся ситуація з страхом розлучення і страхом не одружився досягла точки абсурдності. І нема чоловіка навколо - поганий, адже ніхто не потребує в цьому випадку. І є людина, занадто поганий, бо не схожий на принцесу з казки.

Я провідний все це ... Чи не встигне позбутися від страждаючих ставлення і стати щасливими? Що ви думаєте?



Відчуйте свої думки на тему в коментарях! З Вами зв’яжеться менеджер У той же час я побажаю вам великий день і кажу, поки я знову зустрічаю!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное