Увечері, вирощена мама підписала документи, а вранці її син закинув її двері.

“Коли дружина зненачить чоловіка і використовує його для самопізніх цілей, можна забути про щасливий шлюб”, – укладає наш читач. Ольга Миколаївна отримала в старанну ситуацію, де вона миттєво позбавила всіх. Його син зрадив свою матір, і в кінці він став фольгою. Що відбулося і як було вирішено конфлікт, читайте в нашій історії сьогодні.



Мій чоловік помер, коли я був 32 роки. Дуже складний час для всієї родини. Я підняв сина і дочку, і вирішив, що я б зробити все, щоб зробити їх щасливими.

Я дуже вдячний чоловікові. Він був успішним бізнесменом і зберіг гроші на депозиті протягом багатьох років. Паша хоче, щоб наші діти отримували хорошу освіту і не заперечували себе нічого. Він також побудував будинок для нас, де я живу в цей день.

р.

Але тепер я відчуваю себе дуже самотнім. Ми вирощуємо і створили власні сім’ї. Відвідуйте мене тільки з часом. Недавно виповнилося 60. Я дуже хотів відзначити річницю в колі близьких. Всі новини З чоловіком і двома дочками, а також сином Сергієм з дружиною.

На вечерю син сказав всім хорошим новинам: його Наталя вагітна. У нашій родині буде ще одна дитина! Я був в сім'ї неба. І наступного дня, Серіж назвав мене і сказав, що він хотів поговорити з мене.



Через кілька годин він прибув і сказав: «Мама, Наташа і я маю дитину, і ми все ще натовпували в оренду квартиру». А ти живеш окремо в такому великому будинку. Я думав. Я відразу розумію, що Шерозха був отримувати і радісно відповів: "Сон, ти хочеш переїхати з мене?" Це чудова ідея! Я люблю. Для всіх!

Ми були першими. З першого разу я відчував будинок живим. А потім почав помітити, що Сергій і Наташа часто кварель. Я чую мій дочка-в-завдяки мені сина, «Ви втратите!» Ми хочемо, щоб мати дитину, і ми живемо в будинку матері! Що відбувається, якщо вона вирішить зловживати? ?

Дружина зраджує чоловіка: Частина 2 Я був шокований. Я не можу уявити. Цього ж дня Сергій прийшов в мій номер. Він сказав, що Наташа зараз дуже збуджена, турбується про все. Вона повинна відчувати себе безпечно. А потім він сказав: "Я хотів би ви зареєструвати будинок для мене." Я знаю, що звуки дивляться. Але це тимчасове, зрозуміти мене.

І я думав, що я можу довірити сина. Виявилося, щоб бути в марлі. Коли всі документи були готові, мій син прийшов до мене знову і сказав: "Я шкодую, мама". Але тепер моя дружина і дитина приходять першим. Наташа хоче виїхати. й

р.

Шоктей! Мій син мене зрадив. Я не маю сил, щоб боротися і знайти стосунки. Я не мав ніяких прав на мій будинок. Мій будинок! Що ж ночі я залишила і орендувала номер готелю. Я був загиблим дочку. Але після неспокійної ночі я зрозумів, що я не мав нічого, щоб допомогти.

Тоня була просто хутряна. Коли я прийшов, щоб побачити її, чоловік пішов через всі документи. Він працює як адвокат, і я був сподіватися на мій будинок може бути збережений. Проте, виявилося набагато гірше, ніж я думав. Після 2 тижнів в середині ночі Сергій раптом прийшов до нас. Він попросив прощення, майже кричу.



А потім він сказав мені: «Залишся до мене!» Наташа не вагітна. Довгий час знаходився. І вона просто бажала мене мати деякі майно, щоб поділитися в суді! Я тебе!

Моя сина-в-правила. Він пообіцяв мене, що він буде представляти Сережу в суді. Він зробить все, що він може довести, що Natasha є звичайним шахрайцем. Тексти пісень, а це означає: Я вірю, що все буде впадати в місце. Але як ти пробачиш сина?

А батьки люблять своїх дітей, ви не можете жертвувати все для себе. Іноді життя є жорстоким, і ви повинні думати двічі перед прийняттям таких серйозних дій. Ольга Миколаївна була правою. Якщо дружина зраджує чоловіка, вона навряд чи заслуговує на другий шанс.



Ви відчували такі ситуації в реальному житті? Поділіться своїм досвідом у коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное