Чому життєдіяльне життя і їзда дітей не стає ес'єром, навіть як світ змінюється

Сучасна мати - дива жінка. У світі, де жінки навчаються і працюють, народження дитини вважається подяка, яка відкладена невизначено для того, щоб спочатку "забудити ноги" себе. Наші мами і бабусі запам'ятовують, як це було з народженням і вихованням дитини 50 років тому. Тоді все було різним, сьогодні ми живемо новітніми технологіями, в кожному будинку є гаряча вода і пара незамінних гаджетів в повсякденному житті. Жінки використовуються для того, щоб зробити все своїми руками. Вони приготували самі продукти харчування, без будь-яких мультиварок. Вони промивають речі вручну, прасують підгузники і очищають без роботи пилососи. Яким шляхом стає здоровий?



«У мене не було такої речі», – каже людина старшого покоління. Він не хоче прийняти, що світ постійно розвивається. І потрібно дотримуватися, необхідно мати можливість зрозуміти технологію, вміти використовувати віртуальні послуги, встигнути зберегти час і одночасно підвищувати дітей.



Письмен Ірина Говоруба розповіла історію від життя на своїй сторінці Facebook: «Одній день я звернувся до моєї матері-завдяки, що я приготував винаймати з тонями в руках, так як моя дочка не в крісельці, ні в колясці.» Вона була значно мовчазною і відрізаною, що її діти перебували в кріслах протягом трьох годин поспіль, як милий, впав дупа під рекордом «Одно часу були їжаки» прямо в арені, і те, що ви лежите протягом декількох годин, виключно ваша несправність. Я не бачу причину скаржитися. У квартирі гаряча вода, пральна машина і центральне опалення. й



У пошуках підтримки і розуміння в обличчі її матері-в-прави, Ірина виявила лише засудження і розшук її роботи. Ми всі потребують підтримки близьких, але навіть родичів через різні світогляди не намагаються зрозуміти нас.
Ірина Говоруба права, коли вона говорить, що виховання дітей не стало простіше. По-перше, завдання жінок були чіткими, отже, стереотипи про жіночі та чоловічі обов’язки. Сьогодні багато одномісних матерів, що працюють дружини на рівній основі з чоловіками, які з якихось причин виділяються з побутових хорів.



Звичайно, ви можете залишити дитину, щоб сидіти на стільці протягом 3 годин і зробити свій бізнес. Але сучасні мами намагаються підняти свої діти розумними, гідними, турботами. І для цього необхідно провести вільний час з дитиною. У безперервному потоку інформації легше знайти відповіді на цікаві питання. Всі питання стають щодня в сотні тисяч разів більше. Для батьків та дітей, а також більш невизначеності. Все, що потрібно знати, відфільтрувати необхідну інформацію і презентувати її дітям.



Чи простіше? Раніше вони не подбали про психологічне здоров’я дитини. Більш того, мама не сидять на материнці, залишають на 3 роки, вони пішли працювати, тому це було необхідно. І тепер мама розуміють, як важливо, щоб підвищити психологічно збалансовану людину, щасливу людину. Незважаючи на те, що мама повинні йти на роботу і боротися з дітьми одночасно, вони керують кормом, варять, очищають, перевіряють свою роботу, надішують дітей до додаткових класів і секцій.



Скільки людей, які виростили в радянських часів, намагаються розібратися в його призначенні психолога? Батьки хочуть бути кращими друзями з дітьми. Вони підняли вдячність і люблячі діти. Вони спілкуються з дітьми на рівній нозі. Батьки хочуть підняти особистість, самодостатній все розвинена людина, і багато способів це заслуга матерів.



Не можна просто взяти і знецінити роботу жінок, роботу матері. Це те, що старіше покоління і навіть нове покоління. Стереотипи про жінок залишаються однаковими. Вони були додані до догляду за дитиною і його всебічний розвиток, робота, тому що жінка не може бути впевненою як майбутнього, так і дружини, які можуть піти в інший спосіб. Тож, щоб дружина не ходила в іншу жінку, не чіла, продовжував милуватися, молоді мами необхідно негайно отримати у формі після пологів, красиво одягатися в домашніх умовах і не втомилися після роботи.



Необхідно приготувати смачну їжу для вашого чоловіка і дієти для себе. Під час приготування необхідно перемішати борщ з однією рукою, і повісити дочку косички з іншими. Сучасна мама повинна запроваджувати дітей в дитячому садку заздалегідь, інакше не буде місця. Тепер необхідно перед садом і учням обходити всі лікарі вручну з дитиною зробити сертифікат, щоб школа була дозволена. Наявність обладнання в будинку не усуває побуту, від нестерпної втоми, яка провокує безсоння, тривожність, дратівливість. Разом з розширеними можливостями, необхідно мати можливість підтримувати баланс, а не багато людей досягаються. Дуже багато робити.



У будь-який час материнська праця є складною і не повинна бути знецінена. У будь-який час необхідно колінувати перед молодими мамами, щоб стояти і подякувати їм за свою відвагу, за їх визначення, щоб принести дитину в світ і навчити його за решту свого життя. Але всі пріоритети відрізняються. І все, що залишається для нас, це підтримка близьких, без яких буде важко впоратися з простим сучасним життям. Ви думаєте, що це простіше підняти і підняти дітей?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное