У літаку ми поїхали жінки.

Які місця на площині краще вибрати? Відповідь на це питання повинна бути затребувана тільки серед особистих уподобань. Наприклад, хтось віддає перевагу літати на вікні, а хтось віддає перевагу сидіти тільки в хвістах авіалайнера. До послуг гостей: Також важливо враховувати час польоту. Але є також випадки, коли людина не бачить проблем з легкістю. братий



Недавній, мій друг Марина літала на канікули в Єгипет. Але вилетіти, Марина і її хлопець Олег змушений потіти багато. Після того, як мадам зайняв місце другу у вікні і не хочу залишити. «Ми пояснили все для неї. Вони сказали мені, де і що місце було. Але жінка не хоче змінити. Все, що я повинен був зробити мій стілець. Але жінка продовжує згинати її лінію. й

Марина була непристойна, бо вона просто любить літати, сидячи на вікно. вона. до книги Це місце, але вона була настільки розчарована на площині. Подруга спробувала донести ідею до непристойної леді, але це безкінечно. Просудження Олега також не робила, тому пара вирішила заблокувати рейс.



Промовами фрагового рейсу, що присутні для пасажира іржі нічого не були. Як і стіна гороха. Продовжувалась і посидить на місці Марина. Політ приймав, що жінка була неправильною і спробувала пояснити її кількістьй Марина вирішила довести справу до кінця і попросити викликати старшого рейсу.



Старший рейс відвідував слова до сердця, що не здавалося занадто переконливим. Вона перейшла на високі тони і затребувана ГоловнаВін стверджує, що її місце повинно бути саме там, де відвідувачі рейсу просять пересуватися. У літаку було затримано понад 40 хвилин, а решта пасажирів вивели. Хтось спробував дістатися до совісті недбалого пасажира, а хтось сердився і висловив своє невдоволення в голосі достатньо тону.

Польоти постерігали в тому, що вони знаходились в безпеці. Марина була знежирена, тому що кварель був великим. І я не хочу інших людей, які знаходилися на площині через неї, які теж хотіли б піти на відпочинок. Коротко постіль Служба безпеки прибув. І починав перевірку посадкових паперів жіночого скандалу. Ці офіцери попереджають, що якщо вона не збирала своє місце зараз, вони відразу ж прибирають її з польоту. Але дама пішов за принципом.



За деякий час в каюті зацарював підозрювану тишу. Один з пасажирів знову нестримно говорив про цей пасажир і вона кричуща, але перейшов на зазначене місце. Марина і Олег зайняли свої місця, але жінка миттєво поширила моральність молоді. Він не прослужив довго і після пари моментів. Поліція з'явився на літакуй Не починався на церемонію з ірдею, вона попросила взяти її речі і приступати до виходу літака. Пасажири запрошують.

р.

Які сидіння на площині краще вибрати і чому так важливо Ми пропустили момент з моралізацією про етику таких дій. Нехай це буде на совісті тих, хто приніс такі люди. У цьому випадку потрібно орієнтуватися тільки на сухі факти. Одним з таких чинників є ціноутворення. Так, багато авіакомпаній пропонують оплатити, які привертали пасажира. Далі не варто «зрівняти» для такого місця. Відправник легко знімається з рейсу.

Відвідувачі можуть попросити пасажира змінити місця в разі необхідності правильно розподіляти весь вантаж на борту літака. Центрування є важливою точкою при експлуатації повітряного судна. У цьому випадку краще. Послухайте слова професіоналів і не намагаються протистояти.



Для уточнення всіх нюансів, пов'язаних з вибором і бронюванням місць на площині, краще акуратно вивчити сайт перевізникай Як правило, є детальна індикація всієї інформації, необхідну для пасажирів, а також контактів служби підтримки. Деякі сайти мають детальні плани різних моделей літаків з автопарку компанії, щоб пасажир міг легко познайомитися з розташуванням його місця в салоні.

р.

Ретельно переглядайте всю інформацію на сайті. Так ви будете розуміти, чи буде зручно в такому місці під час довгого рейсу, в якому його складі знаходиться авіалайнер, де розташовані аварійні виїзди, чи можна перевозити одну або іншу ручну поклажу в цьому місці. Тепер ви будете знати, Які місця на площині краще вибрати? І де знайти корисну інформацію щодо їх вибору.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное