Наполягав, що він буде платити за вечерю, але вранці у мене було неприємне повідомлення на моєму телефоні.

Чи має людина оплатитиЯк кав'ярня. Кожна сторона має свої аргументи і переконання, кожен вирішує, коли він прийнятний для нього, щоб платити, і коли хтось інший повинен це зробити для нього. На цій основі часто виникають непорозуміння між хлопцями і дівчатами на першій дати.

Сьогодні видання. "Сайт" Він поділить історію молодої краси, яка зустрілася з цікавим хлопцем. На перших речах було добре, але потім було вчасно оплатити їжу і напої. А потім почався бурдіння. Але можна зрозуміти господарський костюм, який вимагає повернення грошей, витрачених на гроші?



Я зустрів Олега в кав’ярні, де я прийшов на дине. Ми регулярно перехрестили доріжки під час обіду. Як ми зустрілися. Для того, щоб спочатку пообідати, зробіть замовлення, посидайте на столі. А Олег прийшов пізніше, замовив себе щось, а потім сісти поруч з мною, Ая пише.



Одного разу я був пізно в роботі і Олег, і я прийшов на обід одночасно. Я почав шукати гаманець, але мій супутник припинив мене. Скаржаю, що він оплачує себе.

Я витягував мій гаманець і спробував платити назад, тому що це був своєрідний незручний, що хтось не знаю дуже добре, звичайного знайомства був платним за мене. Але Олег наполягав на своєму - він платив за себе і за мене. Я вирішив, що 250 рублів не така велика кількість, щоб взяти її занадто серйозно, тому я не сперечався.



А у вихідні Олег вперше написав мені в месенджері, ми трохи поговорили. Після цього запросив мене на кав’ярню ніч. У мене немає планів, тому я легко погодився. У нас було гарне час, кав'ярня, прогулялася в парку, потім поїхали в кафе і вечерю.

І за каву і вечерю я запропонував оплатити половину, але Олег не погодився. Він був чоловіком, тому він буде платити за нього, а потім ми його поселимо. Я не приклав багато значення до останнього вироку.

р.

На наступний ранок я отримав повідомлення від нового хлопця, де він написав номер картки і навіть прикріпив фото чека, яку він рудентно взяв з собою. Сума була невеликою, але фактом такої маленької психіки засмічує мене. Я передав гроші.

Я пішов на інший місце для обіду в понеділок. Я не хочу бачити Олега. Після обіду він написав мені сам. Я запитав, чому вона не прийшла. Я не відповів. Після того, як він написав мені не відхилити через гроші, бо це було випробування, що я успішно пройшов.



Я не оцінив таку перевірку і відповів, що він не пройшов мій чек. Тоді він запитав мене, щоб повернути їх до нього. 250 р.Для того, щоб оплатити свій обід у кафе. Я думав, що це занадто багато, тому я додаю цей бразен чоловік до чорного списку. Я не відповів на телефоні.

У домашніх умовах вона не могла стояти вечерю і розповіла батькам про це дивне знайомство. Але вони просто сміються. І мій dad сказав, що це було добре, що мій новий хлопець не дав мені квіти. В іншому випадку вони повинні платити гроші. А мені здається, що це може бути добре, будь-яка з них.



Це дійсно дивний, що хлопець пропонує платити за все, а потім Він хоче повернути гроші.й І якщо це дійсно таке випробування, то це досить дивно. Хочу мати довгострокові відносини з ним.

Може бути, це хлопець робить це правильно? Поділіться думками в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное