Мій син випадково виштовхнув однокласник, зламав iPhone, я був терміново званий до школи.

Школа, зміна, дитина smashes телефонй Найгірша частина полягає в тому, що телефон не його. Що робити батьки в цьому випадку? Зробіть свій бізнес і оберіть його? Або з спокійною душею, щоб відмовитися: це несправність школи і не бачив вчителя, мій бізнес?

(Б)

Питання дійсно досить складне, але важке. Ми відповімо на наш читач, який мав такий інцидент. Перш за все, потрібно залишатися спокійним. Телефон не здоров'я, він фіксується.

Моя сина зламала чужий телефон у школі. Він сказав, що він був відштовхований, і хто не зробив. Насправді, є неробочий iPhone деяких модних, але не остання модель, сердитися батьків і багато телефонних дзвінків. Що робити, я не знаю, попросила інших друзів з дітьми: відповіді були дуже різними.



Хто сказав спокійно, щоб вирішити все і дати гроші на ремонт. Відповідь зрозуміло, але виходить, що ремонт буде коштувати майже стільки, скільки телефону самому. Дуже важлива деталь зламана, а її заміна плюс робота майстра коштує копійка.

Інші радять спати і хвилі. Син добре навчається, тому вчителі не зможуть дістатися до нього. У випадку не буде йти до розгляду, а батьки хлопчика повинні відлякати. Не потрібно дарувати дитину дорогою машиною. Вистачить простого «кілька». Не найвишуканіший варіант. У нас є нормальна сім'я, і ми маємо науку. Вирішення проблем на чужому кошти низька.



Мій син 13. Тексти пісень, а це означає: Повірити мене, він дійсно нерв, але він продовжує довести, що він не винний нічого. Вчителі не скаржаться про поведінку до цієї точки, але вимагають швидко зрозуміти ситуацію. Дуже важлива репутація школи. Це ясно, але що робити, ми ще не вирішили. Ми сподіваємося, що це допоможе нам з порадами або принаймні направляючи нас в правильному напрямку. Дуже дякую.

Дуже добре, що ви вказали, Як старий хлопчик? І як він робить з Проведенняй Почати з дітьми. до 14 Відповіді на батьківщині Вони повинні переконатися, що він поводиться належним чином, не бореться, не працює. Крім того, навіть якщо у дитини є власні особисті заощадження, такі як подарунки від бабусі або частки в квартирі, оплачуйте матері і батька будь-яким чином.

Звісно, навіть якщо батьки розлучаються і, наприклад, батько в іншому місці або в іншому місті, він все ще повинен платити. Виняток може бути тільки рішенням суду, коли батько забороняється спілкуватися з власною дитиною з тієї причини або іншої.



До речі, з 14 до 18 років ці правила дещо зміняться. Дитина може (але не потрібно) платити за себе. Дійсно, сьогодні діти швидко ростуть і можуть вже мати свій особистий капітал. Який він може використовувати, якщо він хоче.

Але не панікувати і запускати в сімейний банк свинини. У деяких випадках не потрібно оплатити пошкоджену річ. Це шкільна справа. Для здоров’я та майна дітей також відповідальний. Але питання потрібно відокремити.

Якщо дитина зробила щось брудним, бо його батьки не виглядали на нього або приносили його якісно, це їх несправність, а батьки повинні платити. Але якщо в той час, коли дитина повинна бути під наглядом вчителів, він зробив щось погано і вони не були на місці. Школа сплачує.

р.

Тепер ми плавно приїжджаємо Проведення хлопчик. Вчителі сказали, що не було проблеми з ним. Це дуже добре, тому дитина не проблема. Його батьки не могли шукати, бо діти були в школі. Хлопець каже, що він був виштовхований, але не забудьте, що в школі, викладачі відповідальні за дітей. Неважливо, якщо це зміна або урок. Після того, як всі охоронці та обов’язки охоронці.

Наша порада – поговорити з батьками, які свідчили ситуацію. Важливо дізнатися, чи був хтось, хто підштовхував хлопця. Рука по телефону на майстер-клас. Він повинен визначити, чи дійсно ремонт коштує гроші, і чи був телефон в неприємності, перш ніж він зламався. Візьміть характеризацію сина. І важка частина з'являється, якщо школа готова до діалогу брати відповідальність за те, що сталося.



Звичайно, є багато роботи. Ви повинні підтримувати самоконтролю. Зачекайте, будьте хворим. Але це буде плодів. З'ясуйте, хто штовхнув хлопчика. Школа може повністю або частково оплатити ремонт або купівлю нового телефону. У будь-якому випадку справедливість переважає, і ваша сім'я покаже, що хоча ви готові до такої ситуації, вирішите це чесно і без зайвих причин.

Не панікувати: Викладачі або керівники можуть захопити за допомогою рендеру і стійкий дискотека. Але вони знають свої обов’язки, як ніхто інший. Вирішення питання в правовому полі не вийде добре для школи, тому рано чи пізно вони будуть відповідати. Ви просто повинні чекати і вивчити ваші права трохи далі. Ми бажаємо Вам удачі і всіх кращих!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное