Син сказав, що він завжди буде на боці дочки-завдання, батьки не слухають абсолютно

Я тепер пам'ятаю, як ми зустрілися. І я думав, що Міша буде як бога за босом, так як діти з великих сімей завжди виростуть, щоб доглядати за людьми і прагнути почати велику сім'ю. У першій зустрічі мій син сказав мені, що він завжди буде на боці своєї коханої. Але тепер я бачу, що юна господиня її немає, її можна побачити квартирою, в якій живе молода сім'я, говорить Марія Павловна.



Кожна мама хоче довірити сина в безпечних руках своєї дочки. Мати-в-прави завжди вимагають, тому що вони хочуть, щоб їхні сини жити в затишній будинку, де вони провозяться для люблячих дружин. Але Марія Павловна, незалежно від того, як вона намагається, не досягне успіху в культивуванні симпатії для її дочки-взагалі.



Мій син одружений Vera 3 роки тому. Перед весіллям ми обговорюємо житло. Вера збиралася шукати в оренду житло, щоб не заважати нас. У той же час ми зняли нашу однокімнатну квартиру. Я хотів допомогти дітям заощадити на прокаті і сказав, що вони можуть жити в нашій квартирі. Після скромного весілля ми зробили косметичні ремонти, а молодят оселилися. Тоді ми розуміли, що нам потрібно рухатися якомога швидше, а потім Misha і Vera з часом зроблять хороші ремонти і доставить красу в квартиру.



Як працює зараз, як вони мають достатньо оплати. Це тільки коли я відвідую їх, що я отримую сумний. Немає змін. Старі великогабаритні страви ми залишили вперше, старі штори висять, ті ж шаббі диван двадцять років. Тексти пісень, а це означає: Якщо це просто зараз? Але я не розумію цей контраст: дочка-в-права постійно зараховується в салонах краси, вона і Misha мають дорогі ноутбуки і смартфони. І кладемо квартиру для того, щоб гості не захопили, ніхто не хоче. Не дивлячись на хорошу роботу, мій син був запозичений гроші з мене пізно. На прохання віри відсутні кошти. й



Один день Вера назвав мене і попросив мене, щоб дати її деякі постільної білизни. Її сестра мала приїхати до Вери протягом декількох днів, але для неї немає місця. Я не тримав тихого часу. Вона розповіла про свої гаджети і поїздки в салони. Як жити в домашніх умовах і не доглядати за основними речами? Тоді я відмовляв дочку-в-право, сказав, що вона її доглядала, вона повинна бути господинею.



Увечері мій син прийшов до мене і сказав мені не поговорити з дружиною, як це знову. Миша піклується про неї, дуже шкодує, адже життя Верочка не солодка. Так він купує її все. Тільки це не про гроші, скільки малозабезпечених друзів У мене є, і кожен будинок чистий, завжди свіжий торт на столі. Миша не бачить, як зіпсувала дружину. Він прогуляється склепінням, відразу ж потрібна жінка для миття і прасування речей. Що таке розчарування.



Після цього інциденту діти не сказали мені протягом трьох місяців. Я дізнався від друзів, які Вера була вагітна. Я був настільки сумним, що я допомогла їм так багато і залишився з бізнесу. Звісно, я хочу бачити своїх онуків, я повинен йти до себе. Хоча я не схожий на те, що вони оселилися в все.



Можливо Марія Павловна підрахувала на велику подяку дітям. А замість заробітку пасивного доходу в пенсії вона зробила великий сервіс до сина і дочки-в-право. Зняли багато грошей в оренду, але не інвестували в квартиру. У квартирі Марії Павловни, як гість, тому не хочеться нічого робити. Зв'язок між сином і матір'ю припинив, тому що вона розшукала дочку. Коли батьки заважають конфіденційність своїх дітей, вони реагують агресивно. Діти мають різні пріоритети, свої власні побоювання, і Марія Павловна має тільки порядок в ній. Чи має право вводити в будинок дітей?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное