Побачити мій fiancé вперше, мій мама перевернув бліду і заморожувати в жаху, така реакція я не чекав.

Нещодавно ми отримали сумний лист від нашого читача. Анастасія пише, Моя мама згубила своє життя. Я не знаю, якщо я пробачаю це. Дівчина хоче познайомитись з батьками до її fiancé. Проте довгоочікувана зустріч перетворилася на кошмар. Що відбулося і чому вся сім'я носила, читайте далі в статті.



Моя мати секрет я дивився на цей день. Мої батьки, нарешті, дізналися про мій хлопець. Тепер наречена: Діма запропонувала мені. Коли ми ввели квартиру, мама і тато зустрілися з нами разом.

Діма shook свого батька і сказав: «Добрий день!» Щиро дякую! І пішов він до моєї матері, але вона дивилася на нього дуже дивно. Моя мама повернула бліду і не була сама, якби щось відбулося. Так мій тато взяв її на плече і сказав: "Хоай, це все океї?" Що про стіл?



Мама прийшла до її почуттів, сказав вона дуже рада зустрітися з нею, і прогулялася в приміщення. На столі було багато їжі, і тут була хороша музика. Але я відчував нездорову атмосферу в номері.

На столі мама почала запитувати питання Діма про своїх батьків. Які їхні імена, де вони працюють, і найголовніше, які вони були в минулому. Я не розумію, чому вона буде знати. Я не можу стояти, і я сказав: "Мама, що справа?" Якщо у вас є щось сказати, будь ласка, це.



«Діма, ім’я батька Сергія Орлова?» Dima - сказав він: "Так, ти прямо." Як дізнатися мій батько? Мій тато і я дивився на мій мама. Після крітингу вона продовжила, Настя, я дуже шкода. А ти і Діма не може бути разом.

Все секрет стає очевидним Тексти пісень, а це означає: Тоді вона сказала нам її історію. Історія, що навіть мій батько не знає: У школі я відчував хлопця Сергія. Я вагітна до закінчення, але я не сказав йому. Він хотів піти в столицю, і я просто дав йому йти. А потім я зустрів свого батька, Настя.

Я спробував тримати на, але мій мати секрет мене: " Він закохався у мене до вуха і відразу ж назвав мене до маррі". Через місяць я сказав, що ми збираємось бути батьками. Звісно, він був дуже щасливим, і наше життя вирушило в гору. Я не хочу, щоб ви дізналися, що я бачу.



Я запитав: "Чому не ви сказали мені, що мій тато не мій біологічний батько?" Чи ви сказали, що Dima мій напівбротер? Моя мама сказала, що вона не завадила мені, тому що все було чудово в нашій родині. Вона негайно підозрювала, що щось було неправильно, коли вона побачила Діма. Він схожий на Сергія, його батько.

Я не вірю, що я чув. Я шукав доказ. Тести ДНК Dima і I. Але вони тільки підтвердили, що мама сказав. Моя мама згубила своє життя. Я не знаю, якщо я прошу її для цього. Я думав, що я можу довіряти їй. Кожен має скелети в їх шафі.



І більшість всіх, я відчуваю себе шкода для мого батька. Він знав свою маму, побачивши когось у школі. Але Дад ніколи не уявив, що це буде виглядати так. Щойно він запевнив мене, що він завжди буде мій батько, незалежно від того, що тести. Я знаю, що не лежачи. Але біль всередині мене не зупиняється. Я любив Dima так багато...

Вони кажуть, що рано чи пізно весь секрет стає чітким. Ми можемо зрозуміти основні персонажі. Вона була молодий і боятися втратити кохану людину, розказав йому правду. Але в той же час ми розуміємо почуття Анастасії та її батька. Хочу вірити, що сім'я зможе створити відносини, і сама дівчина зустріне її любов.

р.

Чи знаєте ви івічі долі? Це буде чудово, якщо ви поділилися вашими історіями в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное