Моя жінка починала кричущу і допитую, і я знову змусив маму.

Як жити з матір'ю під одним дахом без божевільних? На сьогоднішній день наш героїн знайшов незрівнянний шлях, щоб заспокоїти домінуючу матір'ю і полегшити життя. Ми ділимося своїми практичними порадами з вами і з нетерпінням чекаю на те, що ви думаєте про її метод вирішення сімейних проблем!

Коли чоловік запропонував жити з матір'ю, доки не було можливості переїхати в власне житло, я відразу погодився. У той час ідея здавалася розумною.

І хоча було зрозуміло, що ми стикалися з проблемами, бо відносини з матір'ю від самого початку не дуже добре, я був готовий шукати компроміси і зробити все, щоб створити відносини з нею.



Проте, після 3 років постійних скандалів і претензій, моє бажання знайти спільну мову з цією жінкою, нарешті, прийшла до неслухняного.



Для того, щоб не бути незрівняним, дайте мені цитувати останній інцидент, який абсолютно збив мене з доріжки.

Пара тижнів тому мій брат відвідував мене, не повідомляючи мене про його візит. Звісно, я раджу. Моя мама-в-одному була надзвичайно нещастя про його візит.



Увечері, коли мій брат пішов (завдяки не з ним), Валентина Степанівна вирішила нагадати мені, хто господиня була в будинку. З великим поглядом, вона була в спальню і заявляла, що я не мав права запросити гостей в будинок. Принаймні, не запитуючи її дозвіл.

І до цього я взяв його за надану. Але не цей час...



Зібрав всі заповіти в кулак, щоб не розмити щось суперфлювотні на емоції, я помітно відповів, що мої родичі можуть прийти до мене в будь-який час.

Я виправив своє повне право запросити гостей тим, що всі 3 роки перебування в будинку постійно інвестують в її житло. І як приклад, я кладаю свіжий ремонт у ванній кімнаті, який був проведений цілком за рахунок мого.

Після прослуховування мене, мати-в-завдяки тільки схортовані і sullenly пішли в її кімнату.



Увечері чоловік кинувся від роботи всі рум'яні і сердитися, як пакет голодних собак. «Що було знову? Чому моя мама завжди повинна стати твою антетику? Відразу поїхати до неї і апологізувати, інакше я буду файл для розлучення завтра!



І я апологізував. Але я не очолився, щоб мати-взагалі, але для себе витрачати стільки часу і енергії на цих людей. Потім вона спокійно запакувала і пішла до неї матір.

Для того, щоб сказати, що чоловік і мати-в-завдяки були позбавлені цього розвитку подій, щоб сказати нічого. Як вони коли-небудь зустрілися і розумні Верочка раптом вирішили показати характер? Неприємний!

Після пари днів чоловік, як милий, прийшов з квітами і засвоюється повернутися додому. Він сказав, що матір його також апологізовано. Так, після маленької думки я погодився дати цій родині другу шанс. З тих пір все було тихим і спокійним для любові.



І нарешті вдалося розкрити секрет комфортного життя з матір'ю. Єдине правило, яке слід розуміти, що ви не можете показати свою страх і нехай ваша мама відчуває моральну перевагу над собою. В іншому випадку ви будете жити в ролі молодят, а не правової дружини її сина.

Що ви думаєте про цю історію? Що б ваша реакція повинна бути для таких провокацій, які ви замовляєте? Відчуйте свої думки в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное