Я завжди отримую 5 a.m., щоб мати свіжий готовий сніданок, але я втомився.

«Ви не можете сказати погані речі про коханого чоловіка, але я вже вичерпана. Ми проживали протягом 6 років, і в цей час я зрозумів, що я не хочу жити, як це, говорить Людмила. Жінка була щаслива, коли вона була одружена. Кожна людина побачила, що чоловік був найкращим. Але багатство і зовнішній вигляд не все. Ми знаємо людей, коли ми починаємо жити під тим самим дахом.



Мій чоловік сказав, До того, як ми одружилися, ми відносимо рік. Це була як казка. Ми приїхали до кафе, Вітя завжди була в гарному настрої, приправляючи мене компліментами. Через рік він запропонував мені, і я погодився. Я знаю, що він буде піклуватися про мене. Але я ніколи не думав, що я повинен отримати щоденно вранці в 5 ранку, щоб зробити мій чоловік сніданком.



Віктор любить це, коли будинок ідеальний, якщо щось не очищається, він робить зауваження до мене. Ми живемо в двоповерховому будинку, і я єдиний, хто має його чистити. Вітя не хоче, щоб ми були очищені незнайомцями, хоча він може дозволити собі чистити кожен тиждень. Подумав, що варто подбати про будинок. Крім того, кожен ранок він використовується для їжі свіжого приготування їжі, він їдає сніданок в 7 ранку, і я повинен отримати в 5 ранку, щоб приготувати все.



Віктор і у мене є хороші стосунки, він завжди дає мені компліменти, хвалізує моє приготування їжі. Але я йду в роботу і приїжджаю додому о 19:00. Я ледь встигнути підготуватися до мого чоловіка. Я зроблю гроші, але мій чоловік набагато краще від мене. Він подарував мені машину на день народження, постійно надає ювелірні вироби та запаси без грошей на салон краси.



Я не маю часу для відпочинку. Іноді я відчуваю, що я працюю цілодобово. Я нещодавно вирішив поговорити про чоловіка. Я сказав, що мені важко працювати і тримати великий будинок чистою. Але коли попросити найняти чоловіка кілька разів на місяць, Вітя різко відповів мені, що якщо я не впорався з моїми обов'язками, він легко знайде те, що буде впоратися.



Мені болить, що мій чоловік вважає мене рабом. Я молодий, я не хочу бути домовласником. Після того, як Вітя запропонувала мені кинути свою роботу і подбати про будинок, то, як зараз, я не готовий жити на якомусь іншому графіку. Я серйозно з огляду на отримання розлучення. Але я дуже страшний, я ніколи не жив окремо, і я не знаю, якщо я можу її впоратися.



Віктор знає вартість грошей з редакційної колегії. У багатьох сім'ях чоловік надає дружині, і погоджується сидіти з дітьми і стояти цілодобово на плиті, не дивлячись на світло білого. Просто відчувати себе захищеним. Можна сказати, що чоловік скористається своїм становищем. А Людмила використовується для дорогих подарунків. Імовірно, вона боїться не тільки самостійного життя, але і приношення, що процес розлучення тягнеться хвостом. Якщо гроші були видалені з цього рівняння, будь-яка гідна жінка, з якою вони поводяться в іржі спосіб, залишить такий чоловік. Коли жінка робить життя, вона важко маніпулювати, вона не вона?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное