Милосердя працює на 10 років, надіслав всі гроші до сина, але вона хоче повернутися до нашого дому.

На жаль, в нашій реальності ситуація полягає в тому, що будинок-купеВам необхідно зберегти власний будинок від дуже юнацького. Чи варто це квартира або хоча б замкнений будинок - кошти для їх покупки будуть приймати величезну суму. Що сказати про будівництво, коли ціни матеріалів в останні роки значно зросла.



Не Африка. Літерально. З їх кліматом ви можете жити в хати з глини і гілок, і є «не так, в принципі». І якщо ви пам'ятаєте, що в ОАЕ держава дає молодим людям котедж, землю і 20 тис. дол. США в подарунок, ви можете повністю втратити серце. Ми не поглянемо на інші, але живемо в нашому житті без побоювання. Це божевільна бути океї.

Моя дружина і я знаю один одного близько 15 років. Докладніше. Я не можу жити без свого голосу і пари днів. Це правда, що мої подорожі довели мені, що справжня любов є.

Це не про мене, але про ситуацію ми маємо. Мої батьки старшокласників. Навіть на сцені нашої цукерки і букета відносин з Юлію, моя мама вимагала від мене, щоб познайомити її коханим. Мій батько також висловив подібні думки, хоча не так наполягають. Але що можна зробити, це персонаж.



Узагалі, після зустрічі мене мама почала бесіду зі мною, під час якого вона обіцяє, що вона і батько буде придбати нас квартиру після весілля, якщо я припинив ходьба і вибрав цю конкретну дівчину. Я думав про створення улюбленої пропозиції.

Після скромного і тихого весілля ми переїхали в нову квартиру. Ніщо спеціальне, площа практично на околиці міста, «другий», що вимагає ремонту. Але це була наша квартира, і в шість місяців ми зробили цукерку. У Юлії поїхали на материнство, тому не було проблем з розташуванням квартири. Ми чекали сина, щоб приїхати, і ми були дрібними.



У той же час, мій мама-в-одному не переживає свого найкращого періоду. Шурін, молодший брат своєї дружини, звернувся до деяких кримінальних справ, і їхня квартира повинна бути продана для оплати. Тексти пісень, а це означає: Це темно, тому я краще тримати тихий. Я можу сказати, що я не хотів би мій брат-в-право. І тепер я просто захоплю її. Моя дружина пробачить мене.

В короткий час після того, як інцидент, мати-в-право вирішує піти в Італію на роботу. І що робити, квартира продається, з рештою грошей брат-в-право жив в певній люльці, я не розумію, вони купили його або просто орендували його. Не можна заробити гроші тут. Ми повинні діяти.

Ця бідна жінка провела десять років роботи за кордоном. За десять років працювала невтомно в невагомій роботі. Не забудьте відправити гроші додому. Шукаю, я не говорю, що вона погана мати, бо вона тільки послав її дочку якусь каву і цукерки все разом. Я не блюво її.



Всі гроші пішли в руки мого брата-на-право, який відразу його провів на деяких схемах збагачення. У центрі міста він купив квартиру в центрі міста і був таким гордістю себе, якби він заробив його. Він сказав нам, що він інвестував в бізнес (коффі машини або щось). Але я ніколи не бачив його нічого. Він не має ліцензії, бізнесмена.

Зараз тут. 6 місяців тому мій мама-в-одному прийшов додому. Табличка, гості, хуги, сльози радості. Втомлена жінка дуже рада бачити своїх дітей і онуків. Через тиждень вона дізналася, що її гроші майже всі пішли на відходи. Син купив квартиру на кредит і тепер «підйомники» з частково-часової роботи на роботу. Ніде жити.



І це те, що моя вірна леді прийшла. Оберіть, говорить, чи мама буде жити з нами, або ми виділимо гроші для її оренди квартири. Я не можу зробити інакше.

Я не маю нічого проти своєї матері, це життєрадісна, що вона виявилася, як вона вийшла. Але чому слід приймати рішення на мій рахунок? Для того, щоб жити в двокімнатній квартирі, наданій нам батькам, є питання. Оплатити Ну, скажемо, але в парі місяців, сама дружина буде кидати першим. Вона знає краще, скільки грошей відбувається де.



Я хочу поговорити з братом. Відчуйте душу. Не хлопчик, довіряю мене. Вони 3 роки, крім своєї дружини. Але серце матері сліпе. Що я можу зробити все щасливим, включаючи себе? У мене немає ідеї. Це ситуація, друзі. Я раджу всім думати про своє майбутнє у молоді. Коли щось може вплинути. Це буде дуже важко пізніше. Успіхів, всіх!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное