Відомий реставратор заборонений приїхати з дітьми до 5 років

Навіть найловішими батьками іноді хочуть перерву від їх роздягання. Але щоб піти кудись, потрібно знайти надійних людей, з якими можна залишити ваші діти. Дійсно, навіть потім. відпочинок Нерідко супроводжується ремотуванням совісті. Чому це?

У багатьох способах почуття провини продиктовано соціальними ставленнями, такими як «добра мама не відмовляється від дитини», «реальні батьки не відпочиються від дітей, але з дітьми» або «не можна втомити від власної дитини». І багато мами і дади все ж вірять в це нещільно. Діти завжди приймають з ними.



Я не маю дітей, я розповім, що я не маю дітей. Не ще. Але якщо я завітаю в закладі харчування ввечері і побачу батьків з маленькими дітьми, то я завжди війна. І я чекаю на деякі трюки з такої сім'ї. І досить часто мій концерн не завадить, пише Ксенія.



«Діти, які кричить, крі і постійно настроюються, не допомагають іншим відпочивати. І вони, звичайно, не дарують батькам миру. Але хто в полум'я? Молода і все одно неупереджена дитина або повністю вирощена мати і батько, хто не знає, що елементарна освіта? ?

«Це варто зробити найбільш полоітний зауваження до таких батьків, які замість розуміння вони будуть найкращими щітками або схильними бути глухими. У найгіршому випадку буде скандал. А коли ви почуєте у Вашій адресі “якщо так смарт – ваше народження і принести”, то ви відразу розумієте, чому дитина має погану поведінку. Батьки не подбають про інших, і дитина тільки копіює її, дзеркалує її.



Я був приємно здивований, щоб дізнатися, що римський рибний ресторан La Fraschetta del Pesce був заборонений приїхати з молодими дітьми. Про дітей, які ще не досягли 5 років. й

Власник Marco Malozzi пояснив, що діти, як правило, не люблять риби. Так в ресторані вони кидають продукти харчування, проливають воду, пропускаються навколо, шумують і грунтують все, що настає. Малоззі заявив, що діти заподіяли свій заклад узгоджувати шкоду, тому він не має намір перенести їх у свій ресторан. й



«Особливості, на соцмережах, розбиті мами підняли справжню бурю. У штаті тридцять і інших аналогічних систем вони зробили хорошу роботу з розщепленням популярного закладу на штаті Tripadvisor. Тим не менш, Малоззі залишалися на власній і тільки виграли. У своєму ресторані почали приїжджати людей, які цінують спокій і спокій, тому без відвідувачів закладу не залишалися.



«Я не проти дітей». Але я проти батьків, які не знають (або хочуть) підняти своїх дітей. Чи важко пояснити дитині, як поводитися в публіці, і як ні? Чи можна похабити його з солодкими або відлякати його з забороною на перегляд мультфільмів? ?

«У цьому випадку ви зможете відпочивати в тиші, і ви не турбуєте інших відвідувачів. А персонал буде спокійним, бо не доведеться слухати скарги інших клієнтів.

Не кажучи вже про те, що неприваблива і неактивна дитина в тому ж ресторані кладе себе на небезпеку. Ніщо хороше станеться, якщо він збиває в офіціантку, яка несе важку лоток.



Звісно, важко говорити про тихий відпочинок, коли на наступному столі заспокійлива або кричуща молоді діти. Це все більш дивно, щоб бачити своїх батьків повністю ігнорувати поведінку своїх дітей, оскільки якщо все, що відбувається навколо них, є нормою. Чи дійсно це норма для них?

Як відреагувати батькам? Незаймана? Ви сердитися або спробувати зрозуміти?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное