У Марокко навіть бідні сім'ї можуть дозволити собі господиня.

Будь-яка освічена людина легко знайти Марокко на картій Але якщо ви попросите мене розповісти вам більше про цю країну, то крім назви столиці і району з Іспанії і Атлантичного океану, нічого не приходить до розуму. А ті, хто жив у Марокко, мають щось розповісти про це досить цікава країна.

І сьогодні видання. "Сайт" Вона поділиться сюжетом мандрівника, який не тільки відвідав цю Північноафриканську країну, але і залишився тут. І в парі років відкрив безліч цікавих функцій, які обов’язково здивують наші читачі.

, Україна

Я переїхав до Марокко трохи більше двох років тому. Багато речей в цій країні застрягти мене до ядра, і деякі речі, які я досі не зміг звикнути. І я хочу сказати вам, які умови мій Мороккан щоденне життя. Після всього, люди з пострадянського простору рідко переходять на цю країну, Анастасія пише.



«Перше, що здивувало мене, що навіть маленька сім'я може дозволити собі господиня. Працевлаштування людини, на жаль, цінуються дуже мало, тому послуги господиня коштує мало грошей. й

Наприклад, мій мати-в-право, який живе в провінційному містечку, тільки сплачує 200 євро на місяць для господині. У більших містах (або в афлюентних зонах), єдиний будинокний візит буде коштувати близько 20 євро. Це включає допомогу при очищенні та приготуванні. й



Чоловіча кав'ярня здивувала мене і велика кількість чоловічих кафе. Тексти пісень, а це означає: Вони буквально на кожному кроці. І незважаючи на те, що жінки не заборонені вводити сюди, неофіційно ці установи вважаються виключно чоловіком. І, в правді, леді тут навряд чи буде комфортно сидіти поруч з чоловіками, які загорнуті в димі і дуже гучно обговорюються жінки.

У нашому місті не завжди більше 1000 євро на місяць. І більшість всіх можна заробити під час матчів. Це ці події, які Марокканські чоловіки вважають за краще дотримуватися в кафе з однодумцями. й



«Для бездомних тварин тут лікуються, і це досить роздратування. І якщо в Туреччині, навіть коти, які проживають на вулицях, будь ласка, добре занурений зовнішній вигляд, то в Марокко ситуація досить відрізняється. Собаки і коти виглядають дуже сумними. І коли ви намагаєтеся годувати їх або опікувати їх, вони воліють бігти. Зрозуміло, що вони не бачать гарного ставлення до себе тут. Сади ...»



«Закуски неймовірно популярні. Для бутербродів в будь-який час доби. І пити це безшумне харчування ще більш безспорідненим коксом. Також на честь серед жителів Марокко мексиканської таки – кукурудзяні торти з м’ясом або овочами.

«Чи не дивно, що Мороккани люблять його. й нічй Вечеря в 11 або 12 п.м. є нормою. І тоді вони щиро дивляться, де вони мають проблеми зі здоров'ям і додаткові фунти.

«Коли я вперше переїхала, я був вражений, що було багато людей навколо мене, які не могли плавати або навіть піти на пляж. Хоча вони живуть, я згадую, на Атлантичному узбережжі. А якщо ви хочете, ви можете піти на відпочинок в Середземному морі. Чоловік, наприклад, розглядає океан брудний, тому його просто неможливо перетягнути в воду. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.



Останній пункт особливо смішний. Але можна побачити те ж саме тут. Люди, які живуть біля моря, можуть не йти на пляж протягом декількох років, але хочуть, наприклад, піти в ліс для грибів. І люди, які живуть біля лісу, часто не цікавляться грибами, але заощаджують гроші на місяці, щоб піти в море.

Не дивно?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное