У селищі запропонувала місцеву ручну людину.

Часом, коли ви втомилися від цього новинного корму. вона сама. Скандали, Старі дивіденції та політикай Я хочу повернутися до свого дитинства: пам'ятайте, як живуть люди в селі. Я пам'ятаю своїх грандіозних читальних оповідань в ніч. Чистий Я кажу вам історію сьогодні, теж? Є багато правди, але є трохи магії.

Як живуть люди в селі Жито було велике село Саша дружать. Він був удачливий і працьовитий молодий чоловік. Він жив 20 років і приєднався до армії. Їхня частина була відправлена до серця країни для навчання. Колоніл, чиїй Олександр служив водієм, відправив хлопчика на іншу сторону річки на спеціальну місію.



У будинку за річкою проживала стара жінка, вона повинна бути попереджена, що будинок незабаром буде зведений, і на цьому місці буде будувати навчальні майданчики для вправ. Саня підійшов до справи відповідально: він взяв всі документи з ним, збиті ввічливо і прийшли. Всередині він бачив трохи бабуся і дівчина поруч з нею. Вона звернулася до нього.



Повернувшись, вона відразу посміхався в незнайомецьй Серце Саска пропустив кілька ударів. Величезні погляди іржастої дамі зробили його забути, чому він насправді з'явився. Якось, хлопець швидко повідомив ситуацію. Великому нещасливому розумі й сказали, що протягом тижня вона переїжджає до села з сином.

Її онука допомогла зібрати речі, а Олександр стояв. Не вдалося. Дякуемо!й Маргарита виявилася дуже ніжною і доброю дівчиною. Зовні вона була дуже звичайною, але Олександр не міг відпустити своїх очей.



Симпатія була взаємною, і хлопчик повернувся до свого села з дружиною. Спочатку сім'я була критичною для такого рішення, але з часом свінгери Я зафіксував його. Вже класі Саша, в любові з ним, стала Маргарита гарного друга.

Через п'ять років, пара дитинай Мама і тато люблять дитину. На день народження готують особливий подарунок: подорож до моря. Дівчинка не заспокоїлася, тому амбулаторно чекала бажану дату.



До речі, Rita ніколи не бачив моря. Він підкорив її відразу. Цей запах, величезні хвилі, смак солі на губах. У останній день поїздки юнака вирішила поплавати і сказати, що щастить море до наступного часу. На жаль, вода вже була прохолодною, і вітер не слабкий.

Червона кішка з блакитними очима Саша, потім майже вперше сердитися з дружиною: вона лазила з води все тремтить, але задоволена. На поїзді Рита приготував багато, і її дочку і чоловік виглядав непристойним чином на її посміхання матері. Він прийшов до лікарні: кашель не зупинився. Уже, Рита зізналася з чоловіком, який вже відчував себе як дитину. Тільки тут. Її бабуся прийшла до цього часу.

р.

Маргарит відчував щось особливе. Вона покликала чоловіка і сказала: Вона буде йти найближчим часом. Він подрібнився і вирішив, що його дружина тільки занадто спекотна троянда, тому вона не розуміє, що вона говорить. Рита повернула її коханим рукавом і зловила, що вона завжди буде дивитися його з дочкою. Вранці, моя кохана дружина і мама пішли.

3610Р. 4200Р.

Це шість місяців. Олександр пішов з дочкою в найближчий магазин, щоб купити крупу. На шляху назад вони прикріпили. рудій Вона сіла на її дверцятах і не хочу залишити. Саша вже бажала вирізати тварину, але дочка раптом помітила, що Очі кота синій Так само, як мій мама...

Категории

Смотрите также

Новое и интересное