Всім ревнощі моєї успішної шлюбу, і я втомився показати мій чоловік перевіряє з магазинів.

Спочатку загальний контроль коханої квартири жінка, здається, що він любить її так багато, що він не дає кроку. Але коли мова йде про витрати, ця поведінка дуже дратує. Анна одружена з чоловіком 7 років старше. Після того, як її жіноча фрагма здавалася її розумним розкладанням коштів, але тепер все тільки погіршилося: Колі мав багато шанувальників перед весіллям, навіть мої друзі подивилися на нього. Але є одна якість в Ніколаї, яка помочила мене на 10 років. Ну, він занадто frugal, Nastya коментує.



Весілля була скромною, в колі сім'ї. У той час я був просто градутинг з університету, шукаю роботу, тому я погодився не запросити багато людей. Навіть тоді Коля - сказав, що немає сенсу в великій кількості людей, подарунки від них будуть недорого, вони не покриють витрати на весілля.



Коли я подарував свою дочку, вартість була ще вищою. Коля запропонувала зберегти чеки з магазину, щоб побачити, що його зарплата відбувалася, і чи ми купували щось додаткове. Тоді я почав отримувати чеки щодня, і Коля підрахував все і дав гроші на нові покупки. Здавалося б, як з'явився спосіб: було дуже достатньо грошей на все.



Коли я пішов працювати після постанови, життя стало простіше. Я почав купувати не тільки те, що мені потрібно, але і що я хотів. Але незважаючи на те, що я зараз заробив, чоловік продовжує рахувати кожну копійку. Він сердився, коли я випадково кинув чек з магазину, змушує мене писати список, так що я не купую занадто багато.



Щодня, все, що я чую про гроші і як поганий його бос. Я втомився від того, що мій Paycheck витрати. В той час як мій чоловік витрачає його на векселями і крупами, я купую весь одяг, ті ж крупи, і подбати про школу і танцювальні витрати моєї дочки.

633681

Коля хоче контролювати всі витрати, і я не можу зробити це більш. Після того, як всі ці роки я вважаю розлучення. Не можна жити з чоловіком, який не тільки рятує, він привітний. І я жінка, і це не до тих пір, поки у мене була дочка, що я зрозумів, що я не можу врятувати на все.



Коли ви піднімаєте дочку, ви дивитеся на речі по-різному. Її власний приклад повинен навчатися етикету, самодогляду і адекватного ставлення до грошей. Ми заробляємо гроші не тільки вижити, іноді ви хочете насолоджуватися життям, а не просто платити.



З редакційної колегії Миколай є помилителем, з якого є багато. Це дивовижна, як Настя здатна жити з цією людиною протягом багатьох років. Фінансові труднощі нерідко викликають конфлікти. Але коли це не про брак грошей, але про ставлення до нього, неможливе ставлення. Якщо у вас є питання, що ви не можете знайти компроміс або окремий, то третій не надається. Якщо Анастасія може подбати про себе і її дочку, можливо, вона повинна дійсно розірвати чоловіка, ви думаєте?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное