Задоволення протягом тривалого часу і напружено пробивається через гаманець, щоб ніхто не помітив пакет великих векселів.

У сучасному суспільстві не прийнято говорити прямо. жопа людина. Найчастіше кажуть «трифт», «економічний», «здатність бути рудентом». Так, щоб не відірвати співрозмовника. Після того, як смертний гріх практично гріх.

291788

Але вітаються люди існують. Це може проявлятися абсолютно різними способами: хтось жує в колі сім'ї, хтось не може впоратися з собою, коли мова йде про витрати на себе. І хто не поділиться зайвою копійкою з працівником. Це може бути просто символом, але один спосіб або інший він присутній практично в усіх нас.

Про жаді, Ілля не була людиною, яку ви об'єдналися з героям типової російської телесеріалу про сільське життя. Молода людина ніколи не побачила живу корову і не шкодувала про це. Життя в столиці, робота першого як програміст, а потім як бос, хороші зв'язки, красиві дівчата.



Ні, він не запустив все з нуля, прийшовши до своєї мрії на шестерні. Його батьки мали хороші керівні посади в згорненому союзі, давав хлопця відмінну освіту і хороший фінансовий початок. Він ніколи не зажадав нічого, ні залізо, він розуміє необхідність або необхідність економії.

І ще Ілля був пень. Його $300 взуття були просто блискучі з багатством, але думка про надання бездомного чоловіка парі монет, зроблені Ілюсха відчуває гірше. Зібрав бонусні бали на АЗС, тільки для економії на бензині за його надмірно дорогий іноземний автомобіль в цьому році. Ось як він був.

Тут ви йдете. Ще один пасажир, який назвав його позовом, тому що він, ви бачите, забули про такий важливий термін! Шість місяців у відносинах. І він не забув, він просто не хотів купити квіти, подарунок, блукаючи в ресторан, і все для того, щоб отримати тільки біло-зубну посмішку і лангу вигляд під склянками в поверненні. Це не має сенсу.



У квартирі з не новітнім ремонтом, Ілля і його подруги мали непросту розмову. Вона залишає його, тому що в кімнаті дівчина потребує судді. І він може піти в найближчу бібліотеку або супермаркет і познайомитися з там з деякими «романтичними кальмарами, які досить прогулятися рукою в квадраті і тортом з капустою».

Наприкінці кварелі використовується важка артилерія, а подарунковий набір мухів до Іллі, що він також дав. Плити були красивими, порцеляновими. Принесіть від останньої поїздки. Але дівчина не зацікавила, витіснявши «підготовку!» ще один пристрій з зруйнованого набору роси в чоловіка, але не вийшло, і пролетів через вікно.

Хтось помітив у дуже високому голосі. Ілля виглядав вниз і побачила дівчину, сидячи на п'ятій точці розтирання її голови. Я думаю, що це червоне місце на носі.

- Я чую тебе. Звідси, звідси ми всі самі. Увечері я збираю чоловіка, щоб прийняти свої речі.

до Це просто пара брудних футболок і що stupid plush panda! Чому потрібен цей пилозбірник!

- Я знаю. Не зайдіть в будь-яку ніч.



З швидким кроком Ілля вийшов вниз. І все ж дівчина сидить і дивиться навколо плутанно. Не розуміючи, що сталося.

до Який будинок ви?

- Право там, наступні двері. Хто ти? Ми не побачили щось падіння з даху.

Ілля підібрав світлий, майже невагомий дівчина і спробував відтінити її одяг. Чому ти хочеш відірвати? Шукайте, як ці речі з другого боку або щось. "Що краще." Я збираю додому, дати її 100 рублів, і ситуація буде вичерпана. Я шкодую про дитину. Але вони постійно наповнять бамперами. й

Ілля думав: батьки дівчини побачать кров, викликав поліцію. Не пропустіть можливість помстити: вона відлякає все блаженство на майорі, а суд не далеко. Краще бути безпечним і позбутися від невеликих втрат. Ну, принаймні, що хворий не отримував пластину в машині. Який красивий набір. І дорогий.



У квартирі тільки одна жінка. Мама дівчини. Втомлена жінка, очевидно, є той же вік, як Іллі. Сільне волосся, вимирає і одночасно лякає погляд. Після прослуховування гостя жінка просто недбала і подивилась на гостей. Всі права, потім, це океї. Його батько б'є її важче, коли він жив тут.

Не дивно, що три люди колись мешкали в цій квартирі. Один крихітний номер, дерев'яний, дошка підлога. Меблі тридцять років тому і ті ж шпалери. В короткий час було болючим для успішного боса, щоб побачити це. Особливо з тих пір він зіткнувся з таким інтер'єром вперше.

до Що таке ім'я, дівчина?

- Ксюша. А ти?

- Всі права. (Він вже звернувся до жінки.) Я сподіваюсь на конфлікт. (Другий і проціджений почав ромбувати через гаманець, щоб Бог забородав, хто бачив його купу великих векселів.) Ось деякі зелені і цукерки.

р.

Решта дня чоловіка думав. Вимкнено тільки рідкісні дзвінки клієнтів і повідомлення з рекламу на телефоні. По 8 п.м., Ілля перетворилася на телевізор, з'явилася шоу про Китай і панди. Згадай щось, він досягається за телефоном.

- Привіт, Валера, hello. Чи пам'ятаєте мене до Ірочка минулого тижня? Я. Ви забуваєте область? Добрий день Для Вас є завдання. Дивитися квартиру в тих частинах. Двокімнатна, реконструйована. Оренда, yeah. За рік. Немає, я маю два. Що? Ні Вашого бізнесу. І купити крупу. Лоти. Для зберігання холодильника повністю: м'ясо, сир, крупа, все це. І деякі цукерки. Ні, ні спирту. Всі права? Коли він буде готовий? Добре, вранці. Пройдемо разом. Всі права, гарна ніч.



Чоловік дивився навколо: хороша квартира, обладнання для останнього стиску, все необхідне для комфортного життя впевненої людини. У майбутньому можливість виїжджати з міста, приватні будинки тепер за ціною, це жито, що вартість матеріалів зростає щодня. Він, і Інтернет скаржаться, що гречана зростала за ціною, у мене є ваші проблеми.

«О, Бог з ними, з футболками!» Вона розтягувала їх будь-яким чином. Чому я просто купив цей панда? Немає додаткових витрат. Ми думаємо про майбутнє.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное