Чоловік і мама Сай Чізкейк Є Bigger Than Ресторани

Я зроблю домашній млинець вчора. сирний сирй Я був, якщо це буде працювати. Але результат перевершив всі очікування! У книзі Вікторія Мельника, цей сирець називається «Мій перший Чізкейк», і тепер це мій перший сирець!

Чоловік і мама кажуть, що він вийшов набагато прохолодніше, ніж що подається в ресторанах. Це задоволення не вводити його на слова! І я дуже люблю, щоб приготувати цю солодкість просто і швидко, і вам не потрібно витрачати гроші на дорогі вершкові сири. Всі інгредієнти прості і доступні кожному господині.

Сьогодні видання. "Сайт" Він розповість, як створити з домашнього сиру і 5 столових ложок сметани млинцій Вікторія Мельник рецепт!

р.

Домашнього приготування з сиру Інгредієнти для шлейце
  • 75г вершкове масло
  • 35г цукровий порошок
  • 2 ст. цукру
  • 110г борошна
  • 1,5-2 ст. какао
  • щіпка


Наповнення інгредієнтів
  • 500г сир
  • 5 ст.л. сметани
  • 90г цукру
  • 110г борошна
  • 3 яйця
  • 1 ст.л. кукурудзи
  • 2g ванілін


Підготовка
  1. Для приготування шоколадного тіста в зручній ємності змішайте борошно з какао і щіпкою солі. Додайте цукор і цукровий пісок, перемішайте знову.



  2. Натерти на грубому тертці холодного масла і подрібнити тісто в кришку. Покрийте кришку харчовою плівкою і вставте її в холодильник під час варіння. сир-база.



  3. Переверніть сир з блендером або потріть його через сито, щоб не було грудок.



  4. Збити яйця з цукром і ваніліном до пишності. Краще бити на високих швидкостях і довше. Проживаю близько 5 хвилин.



  5. Додайте сир і кукурудзяний крохмаль. Отримати трохи більш низьку швидкість. Наприкінці додайте сметану, перемішайте знову до однорідності. 499.00 Р



  6. Дно форми для випікання покрито пергаментним папером, боки змащувалися вершковим маслом. Покладіть половину вниз. шоколадно-струйовийй Потім залийте всю запечену масу, випрямляйте ножем при необхідності. Посипати другу половину стрічки зверху. Випікайте в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки за 45 хвилин.





  7. Це, млинці Виготовлений з сиру. Бодибилдерши!





Редакційна консультація Я також раджу дізнатися, як зробити персик без випічки. Соковитний сік подає з столу, кухонні запахи люблять літо! Ви не повинні турбувати духовку.



Тепер це будинок. млинці І сметана моя слабкість. Я послужу його з кізильним джемом і шматочками груші «зайде краса». По-справжньому чудовий баланс смаку виходить: в модерації солодка ніжна сироваткова основа, хрусткі шоколадні пасезель і легкий кислий варення з кізил.

Ви також можете спробувати додати вишневий морозиво до дна домашньої млинці. Автор рецепта Вікторія Мельник, каже, що це теж дуже смачно!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное