Людину з'явилися наступні двері для солі, але посмішка відступає і відлякується

Життя непередбачувана, тому що все може статися. Навіть якщо немає причин, щоб змінитися. І навіть люди, які давно прийняли державу справи і приймали свою долю, як це, раптом знайдуть себе у вигнанні несподіваних подій. Сусід і сусід - ось актори нашої гри.

Редакція "Сайт" Він запевняє вас, що ви ніколи не повинні відмовитися! Людина однаково в змозі досягти повноцінного соціального дна, і піднятися над будь-якими обставинами. Але іноді Забезпечити світ звужувати до двох людей. Для кожного з них можна трохи зрозуміти.



Сусід і сусід Каріна з дитинства піддав приниження і позбавлення. Це тому, що у віці чотирьох років вона атакувала собакою, яка її трохи її. Постраждали голову і обличчя — так як на її правому щоку рубець. Хоча лікарі сказали, що в дорослому віці вона буде частково вирішити і вона не буде бачити стільки, що це не сталося.

Ведуться працювати вранці і заправляючи сина до школи, вона виглядала на себе в дзеркалі і на сина в дисгуст. шемалеХто так зіпсував її гарним обличчям. Не вдалося приховати його. Каріна була в офісі хірурга, і він подивився на неї і він сказав, в принципі можна виправити її. Проблема в тому, що вона не мала грошей. Там немає.



Взагалі, довге тому вона кладе до себе і тільки зрідка пам'ятала цю ніч, в результаті чого народилася маленька Нікітка. Вечірка костюмівНеобхідно мати маску на обличчі. П'яний хлопець, що Каріна сподобалося так багато, а потім кілька годин гаряча танці. Тоді вона забрала все. Все крім маски. Вона ніколи не знав своє ім'я, і не знає нічого про неї.

Це був єдиний раз, вона бажала дитину. І вона була щасливою. Не вдалося судити її. Решта родичів далеко не, батьки не більше, дідова частина будинку продала деякі надійні шемалей Два номери були відокремлені і виготовлені окремий вхід. Так що ця частина і передана з рук до рук, до тих пір, поки про рік тому, він з'явився тут, дратівливий сусід.



Якщо всі інші не звертали увагу на Каріна і навіть уникли її, то це часто ходило для солі, то для цукру, то для сірників. Одного разу Каріна відкрив двері і шукав його. бай-листВін прийшов на неї. Вона сердитися і буквально зловила його. Що ви думаєте? Хто переходить в чужий будинок без запитань? Якщо ви були сусідами сто разів.

Тим не менш, це не згасло сусіда. Подарував все в пакетах, іноді навіть сумках. Каріна не хочу взяти його, тому він залишив його під дверима. Вона взяла її в будь-який час. Добре, відмова? Але більшість з усіх, вона дратувала дружбу її сусіда і Микита. Як тільки час, хлопчик дрочить на вулицю, щоб допомогти Дядько Олегу.



Вона вже розповіла її сусіду, що не було нічого, щоб назвати хлопчика до неї, і він сказав, що я не б закликав його. Привіт! Я роблю це, він тут. Чому ви турбуєтесь, Каріна? Моя дадала мені молоток, коли він був три. Ось, подивіться, всі пальці знаходяться в місці. Нехай його звикли до неї! Я наказав кілька мішків картоплі. Каріна, Я шкода, але я отримав вам пару, теж. Не втрачайте, це не дорого. Вже завтра. І він посміхається, тому це тридцять-два.

Вона, по суті, пропустив її всю її увагу. Ну, він щасливий, щоб бути його. Але раптом я захоплю розмову між Нікіта і Дядько Олегом. Чому вона в вся в соку Я пішов. Мій dad каже немає, Nikita каже немає, але я хочу! Мама не дасть нікому, дядько Олег! Вона має рубець на її щік, і вона каже, що ніхто не любить її через це. Я бачу, як вона виглядає в дзеркалі і іноді вона висихає.



І Дядько Олег, отже, відповідає йому, говорячи про те, що ваша мама, Микита, тільки потрапила в голову, що ніхто не любить. Наприклад, я думаю, що вона дуже красива. Подивитися вас, ви всі тітки. А у вас є, подивіться, що це: тонке, гладке волосся, що розкішно! І очі, Микита! Це те, що ваша мама для. дивний? Так ви повинні тримати його безпечною, yeah.

- Микита, їсти! - Все Каріна вдалося подарувати. Червона з розсипом, з тремткою рукою вона захопила Микита і пішли в будинок. З іншого боку вона закрив її рубцем, сльози просять.
- Мама, може дядько На зв'язку з нами Микита поглянула на неї великі сірі очі. І вона сказала так.



Не втрачаючи сусіда, що Каріна була пишною і відчула. Ні, ні, ні, ні, ні, ні, ні, ні, ні, ні, ні, ні, ні, ні, ні, ні, ні, ні, ні, ні, ні, ні, ні, ні, ні, ні, ні, ні, ні, ні, ні, ні, ні. На момент зміни страв він пішов з Каріна на кухню. Вона перевернулася до нього і прикривала рубець. А сусід повільно знімав її руку.
до Що ви робите? вона попросила і кричав. - Чи можна ви побачити, що я не слухаю?
- Ви дуже красиві, Каріна, сказав Олег і натискав його. Їх губи зустрілися...



На наступний день Олег повернувся, але Каріна йому сказали. Тоді він запитав її за хвилину, щоб розповісти мені щось. І сказав мені про те, як він закохався в Каріну в день побачив її. Він застрягнув її міцно-повторне обличчя, лікує шрамом. пірсинг Я отримав в душу. Не мав намір зупинитися тут, але Каріна змінила свої плани. Тексти пісень, а це означає: Я люблю вас, ви мій загартований душ! Завтра я буду робити двері, це час, щоб жити разом!

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Каріна, яка повинна бути достатньою. Якщо шрам дійсно занурить вас, то скажемо до неї. Але я люблю тебе, як ти. Я не можу пояснити це, дійсно. У мене є один, до речі. Ось, подивіться на руку. І на голові, і тут вийшов куля... Так, мій дорогий, я занадто страшний! Вона нічого не скаже, тільки глухий і ненависний Олег по шиї.



Це історія, шановний читач! Здавалося б, фантастика. Або ви можете подумати, що сусід не дуже чистий людина. Якщо ви даєте гроші, то вам доведеться видалити цей рубець. Але ми вирішили самі, які думки ви на цьому. І ви обов’язково поділитеся з нами.

Сусід і сусід Вони не можуть показувати свої враження про один одного протягом тривалого часу, але в одному місці вони все ще ламаються. І життя ніколи не буде різним! Прочитайте нашу статтю про те, чому сусіди припинили казку про те, щоб один одному. Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное