Чому кладуть губку в пральній машині барабан?

Що потрібно мити досвідчену господиню? Спеціальні інструменти або дорогі світильники можуть зробити життя простіше, але це ніколи не більше вражаючих, ніж домашні хакі досвідчених домовласників. Сьогодні Про те, як мити речі в пральній машині незвичайним способом. Lifehack оцінить власників домашніх тварин, які поєднуються з ендорфінами ручним їх м'яким пальто.



Якщо ви ще не можете боротися з плямами, то волосся на одязі, підбори і її велична вата є постійними супутниками змивних речей. Я часто бачив спеціальні пристрої, які кидають в пральну машину, але ніхто не з них справляється з зазначеними проблемами. Так я почав шукати ще один спосіб зробити пральню краще.

р.

Якщо у вас є машина з функцією сушіння одягу, це чудовий спосіб позбутися від вовни, котушок і волосся, залишених на промивальному одязі. Під час сушіння пральна машина з цією функцією або сушильною машиною відбиває вовну з повітрям, після чого речі набагато очищаються. Але це не ідеальний варіант, і не всі мають сухих речовин. Зверніть увагу на наступний метод прання.



Для збору волосся для домашніх тварин при промиванні в пральній машині використовуються губки для прання речей. Шпони замінюють спеціальні пастки для вовни і кульок для прання речей. Вони використовують як силіконові губки, так і піни губки. Перевагою піни губок є те, що вони недорогі і мають нерівну поверхню, щоб вовна і волосся легко приклеїлися до губки. Ви повинні використовувати його. видалити жорсткий шар з нової губки Для миття посуду, адже ця частина крихти і тільки руйнує миття. Потім просто покласти губку або шматок піни і мити речі в пральній машині.



Після використання губка з застрою волосся, котушки і волосся слід викинути, так як буде досить важко мити її. силіконова губка Для миття посуду добре його можна використовувати кілька разів. Силікон також відмінно приклеює вовну і відкладає від одягу. Губка не поглинає миючі засоби і використовується таким же чином, як піна суперника.

92549389

Деякі використовують звичайні вологі серветки для збору сміття при митті. Необхідно кинути разом з миттям, або краще кілька вологих серветок, які прибирають статичну електрику з речей, сірого нальоту і вовни. Існують спеціальні серветки для миття, але звичайні вони не поступаються їм.

3553434

Боротьба з вовною в будинку найважче. Вона всюди: на меблі, на дивані, на миття речей. Тому кожен власник хутричної други має арсенал щіток і валиків для очищення одягу. Просто в разі, я розповім вам, як я отримую волосся собаки від моїх речей. Найкраще для цього силіконовий валик, він багаторазовий, і все прилипає до нього відмінно: волосся, вовна і крихти.



Я також люблю використовувати звичайні гумові рукавички. Щоб зняти вовну з меблів, килимів, одягу, я просто запустив свою руку в рукавиці на поверхню, і вся вовна в руці. Якщо зубчик вологий, він буде робити ще краще з його завданням. Як боротися з волоссям тварин на речах?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное