Серед сигаретних баттів і цукеркових фурнітури я помітив напис «зняти навушники», вийшов один навушник і приглушений.

У невеликих містах, де люди звикли до більш вимірюваного життя, ще дивно, що відносно недавні написи на асфальті все ще з'являються.вимкніть навушники? Не варто звертати увагу на них, навіть думаю, що це робота окремих юних активістів, які просто не сидять.



Це те, що наш читач прийшов через деякий час. А що, я повинен сказати, змінив життя дуже різко. Цікава історія від звичайної людини, яка бажала поділитися простим епізодом з нами. Найцікавіші випадки, на нашу думку, Навігація

Я виріс і працює в порівняно великому місті, хоча не в високому положенні. Дуже приємно сказати, що на 28 років я все одно не маю багато історій, які я хочу розповісти своїм дітям на зимових вечірках на кухні. По-перше, я не маю дітей. І по-друге, я не знаю, але я досить особиста людина. До недавнього часу.

Так, трохи про мене. Я збираюся зробити кілька пропозицій. Моя сім'я і я переїхав до міста з району, коли я був близько 3 років. Так я відчуваю більше, як місто мешкає, звикли до шуму автомобілів поза вікном і гамою сусідів за стіною. Школа, коледж. Ніяких спеціальних. Вони не були рекрутовані з причин здоров'я. Я не маю на увазі.



Пристрасний про музику, комп'ютер. Він пішов на концерти, але не дуже популярний серед своїх однолітків. У мене є кілька друзів, але тільки один. З дівчатами теж не все гладко, як відносини більше шести місяців, незалежно від того, як я спробував, не вдалося продовжити. Дякую У мене було достатньо мозку, щоб отримати роботу і відійти від батьків. В цілому це справа.

Я любила кіно з Сергієм Бодровим. Особливо "Брати" і "Брати 2." Ось чому я якось підсвідомо пов'язаю себе з героям. Він в основному чорний одяг, постійна музика в вухах і деякі види внутрішньої самотності.

А потім, кілька місяців тому, мій бос дав мені завдання піти на діловій подорожі і зробити деякі завдання. Ніщо дійсно критично, але я насолоджувався кудись за рахунок фірми. Це найменший сорт. Запаковано, отримали квитки і поїхали. У телефоні є море завантажених треків, термо кави. Дорога пообіцяла бути спокійним.



Нічого не сталося на поїзді. Ви, ймовірно, очікуєте, що деякі з них про п'яні мандрівників або неадекватних гідів? Немає, це нічого, це історія відрізняється. Я пішов безпечно і досягла пункту призначення. Вже кілька труднощів. Але я зробив це.

Я зустрілася з хорошою дівчиною, яка працювала в офісі. Про нові фільми ми поговорили. Це дійсно дивно, тому що я не чекав нічого особливого від людей на периферії. Я завжди уявляв місцевих людей, як повільне, бесідне, постійно думаючи про щось своє. ритм життя.



Але світло не сподобалося. Дуже живі очі, червоні волосся і приємна посмішка. Зрозуміло, що дівчина зацікавила мене, хоча мій внутрішній анкер завадить мене від прийому принаймні номер телефону або посилання з неї на соцмережах. Я просто загнав щось спину і подивився на підлогу. Я відчув, як підліток, хоча я знав, що я, ймовірно, був старшим, ніж мій несподіваний друг.

Ми сказали: Як я був на станції і шукав навколо, я зрозумів, що я забули свої документи в офісі. Час був запущений і, звичайно, щось повинно бути зроблено. На голові відразу прийшла трехтерна перспірація. Я почав називати босів, щоб отримати номер місцевого офісу. Звичайно, це всі навушники. Як Danila Багров, я ніколи не дозволяв їм з вуха.

Пройшов час, не хочу з'єднати мене з органами влади, потім вони запропонували чекати, і поїзд повинен був прибути зовсім скоро. Я нарешті отримав на дошку і пояснив ситуацію. Все було до того, що мій вечір, і ніч, фактично, буде витрачений в місцевому готелі, і що, боляче себе, проблеми яких ці?



Але мій погляд знизився на землі і серед декількох сигаретних баттів і цукеркових фантік Я помітив напис «зніміть навушники» біля залізничних доріжок. Він був написаний для музичних наркоманів, як мені. Не забудьте подивитися без зайвих шумів у вухах. Я слухав механічно і зняв одну вушку.

Я чую знайому дівчину голосу. Це була її, Свєта. Звертаємо, що вона просто прибула на станцію з моїми статтями. Вона ніколи не визнала мій телефон на роботі, тому було прийнято рішення прийти і врятувати мене на місці.

Я був так радий. Поставити телефон вниз і побігти її. Я подякував йому за допомогу і відразу ж пообіцяв повернутися з гостями. Вона сміхалася, взяла мій телефон і написав її номер на ньому. Транспорт прийшов, і я мав поспішати. Це як фільм, але мої емоції були настільки переповненими.

р.

Зараз ми активно листуємо в соцмережах. Я був містом кілька разів, і я відчув його більше і більше. Звісно, корені беруть корінь. Свєта розповіла про себе, що вона вже була одружена, але цей досвід є негативним, без дітей, але вона сама випромінює величезну кількість рад кожен другий, як маленька дівчина, яка вперше відвідала парк розваг.

Я думаю, що я люблю її. Так, трохи нещастя, трохи часу, змінився погляд на життя. Я думаю, що переїзд до меншого міста, оскільки я не дуже втратив нічого. Я просто купую. Що відбувається поруч, я не знаю. Але я сподіваюся, що події будуть розвиватися позитивно. Навіть мої батьки підтримали мене.



Дякую за читання, я просто хотів поділитися деякими хорошими новинами. Успіхів, всіх, і я хочу, щоб ви вийшли з ваших депресивних думок і почати жити нове життя. Довірте мені, це варто!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное