Не можна будувати щастя на чужому хребті і сльозах дітей

Що буде все найяскравіші і найчутніші моменти сімейного життя, все подолання труднощів і спільних перемог, якщо виходить, що чоловік ще жінка? Природно, буде закінчення довірчих відносин, можливе остаточне розрив і довгострокове юридичне провадження під час поділу майна.



Або ні? Після того, як люди різні, і деякі жінки воліють бути поголені, поки погода в будинку не гірше. Історія нашого читача. Що робити, якщо ваш чоловік є траєктором? Але не думає він.

Мій чоловік має ще одну жінку. Так, це право. Мій чоловік отримав ще один. Довгий час назад. Але наш випадок не звичайний. Ми не розлучалися, він не лякався до мого ляпасу з квітами. Це набагато гірше.

Багато років тому я одружився вперше. Ми були молодими і зеленими, не готові до зрілості або жити разом. Але ми пристрасті, чистого почуття і окремої квартири. Я сидів вдома, мій ex-husband пішов на роботу, а потім ми прогулялися по місту, пішли в музеї, радіти.



Але трохи мало, рутинка тримала. Спочатку не вистачає грошей. Відпочинок влітку відбувалися на місцевих пляжах, на зборах з друзями та усім. Що море було, я не знаю в цей час. А потім я любив його з усім серцем. Коли доля здавалося б не достатньо для нас таких випробувань, вона дав нам дитину. Для чого я дуже вдячний.

На жаль, народження дочки стала занадто багато для чоловіка. Очевидно, що він був морально дуже складним. Не кажучи вже про роботу. І знову я не приніс гроші в будинок, тому нові фінансові труднощі знизилися на плечі чоловіка. І пішов він. Перед тим як у нас була довга бесіда, сльози. Ви сказали, що він коханий, але не може стояти.

Швидко знайшов нову пристрасть, з якою він залишив наше місто. Я пішов окремо з дитиною і без підтримки дитини. Я пропоную фінансову допомогу мамі і родичам. Вона здавалася відчувати себе шкода для мене, як жінка. Не те, що мені дуже сподобалося, але я ніколи не віддаю гроші в цей день.



Я працюю у всіх видах роботи. Засіб для миття посуду, нянь. Якщо у мене була можливість, я просто пішов до ліжка. Звичайно, за пару годин, тому що дівчина не буде довгою. Вона пішла на її бабуся і був як тихий, як миша. Боже Я був удачливий, що.

Як ви можете побачити, я забув про своє особисте життя протягом тривалого часу. Я не зацікавив чоловіків: втомлений, в деяких рогатках, з в'яленим поглядом. У слово, технік.

Але друзі і мама допомогли. Дуже спекотний літо. Я не можу розслабитися: одяг, харчування, оренда. Усе це потрібно безщільно працювати, і навіть Ліза почала мати деякі проблеми зі здоров'ям. І пізно вночі, коли я думав про те, що йде в ліжко, мій найкращий друг прийшов.

р.

Я не маю достатньо чаю, я пам'ятаю його дуже добре. Моя подруга не хоче йти в квартиру. Так само захопив мене, і сказав мені не проживати у всьому будинку: вони підняли гроші на подорож до моря. Терміни, звичайно, є ще невагомими, але є достатньо для дороги і їжі. Ліза буде няти мами весь цей час, і друзі допоможуть.

Спочатку я не знаю, що збирався. Але після цього я думав про цей подарунок весь час. І з хорошої причини. Я зустрів чоловіка. З мого міста. Він стане батьком двох дітей. Це поїздка. Тепер, здається, якийсь казковий збіг. Але це дійсно сталося.

Сергій і я мав два красивих дітей. Він любить Ліза стільки, скільки він любить себе. Я чесно ніколи не чув, що він сказав, що це слово, щоб її дарувати подарунки. І це незважаючи на те, що люди завжди були більш лояльними до своїх синів. Ось чому я люблю чоловіка ще більше.

Незважаючи на те, що Сергій 4 роки молодше мене, він оселився дуже добре в житті. Він мав власний бізнес і кілька людей, які подаються. Тепер у нас є кілька точок навколо міста. Я припинив роботу своїми руками. Не робіть мене неправильно, всі професії важливі, але особисто я досить. Я спробував приєднатися до бізнесу, але відразу зрозумів, що моя освіта була досить просто.



І будучи власником салону краси, щоб годувати ваш ego не гарною ідеєю. Я дуже щаслива. Сучасна технологія значно спрощує роботу жінок навколо будинку. І не потрібно суперечити мені, повірити мене, одночасно промиваючи одяг руками і мити посуд лимонною кислотою.

Але неприємності приїхали з того, куди не чекали. У своєму 40-му чоловік мав господиню. Вони використовуються для роботи в окремій квартирі. Я дізнався від нещасного випадку і був величезний скандал. Сергій лебідь, захищав себе як кращий він міг, що це не станеться знову. Він пообіцяв залишити її так, що я не залишаю. Але це тільки початок.

4 місяці тому ця жінка (викликає її Vika) знову отримала роботу з чоловіком. Я знав, що мій чоловік сказав мені все. Вона була вагітна і вагітна від мого вірного. Він не міг залишити її, тому він влаштував для гарного положення. Він не був. Він любить мене дуже багато і хоче жити з мною.

р.

Якщо я розлучився, він перейде з нею, просто за принципом. Якщо він не приїжджає, він не прийде до цього чоловіка, але він допоможе з алімонією і, можливо, дати свою дитину. Я ще не вирішив. Не потрібно, щоб вона не була. Але він не може залишити її. Наука забороняється.

Я назвав Віка, і вона сказала мені правду. Я, вона була ваффрі. Тепер є дитина. Але вона не потребує чоловіка, хоча вона не відмовляється від своєї допомоги. Не хочу, щоб ми були зло і бажаємо залишатися лише епізодом нашого життя, навіть якщо це драматичне. Дуже ебать хороший.

І це моє рішення, і я дійсно рубав. Я ще люблю чоловіка. Але я не вірю йому більше. Я боїться Вікторії, і я бачу себе слабким і беззахисним, тому що хоча розлучення забезпечить мені гроші, я не знаю, як його використовувати. Я дуже далека від життя.



І вік. Я вже не молодий, і я важко знайти підходящу людину. Це як Alphonse, так і деякі втрати. Інші одружені. Що ми робимо, друзі? Де поїхати до жінки, які не допускаються до постійного недовіри та прийняття?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное