Картопляні привиди, які не попливають в спеку і розсипають на ніч

Я не знаю про вас, але я хочу щось спекотне і повне в холодній осені. І, звичайно, смачно. Гентль. фріінг З різноманітними начинками - це чудовий варіант для обіду або вечері. Вони легко готувати і не дорого для товарів.



Є багато рецептів, як картопля міститься в польських, литовських, російських, українських та білоруських кухнях. Сьогодні видання. "Сайт" Він пропонує приготувати картоплю з дивовижною грибною начинкою. Прочитати не на порожньому шлунку, є можливість, що потепління буде протікати. Так, від жартів до дій!

Картопля смаження в каструлі Інгредієнти
  • 1 кг картоплі
  • 300г шампіньйон
  • 1 цибулина
  • 1 яйце
  • 3 ст.л. борошна
  • сіль і чорний перець за смаком
  • рослинно-масляний


Підготовка
  1. Давайте! Очищаємо і нарізаємо великими шматочками картопляного бульйону до готовності в солоній воді. Для аромату в ще холодній воді можна покласти лавровий лист.



  2. Під час кипіння картоплі готують начинку. Зріжте печериці і очистіть цибулю. У нагрітій сковороді обсмажити цибулю в рослинному маслі до напівкоштовності. Потім додайте гриби і, помішуючи, зберігайте на помірному вогні до готовності. 1382-1931



  3. Коли майже готовий, засолити і поперчити начинку за смаком. Краще додати мелений перець, він буде набагато смачніше.
  4. Готова картопляна ламка в пюре, перша зливна вода з неї. Чистий також можна поперчити, і для любителів різних смаків можна сміливо додати ваші улюблені трави і спеції. Але не перестаратися! р.



  5. У злегка охолодженому пюре додайте яйце і борошно. До однорідності.
  6. Форма своїми руками невеликий торт приблизно 2 ст.л. л. картопляне тісто, що падає кожну порцію в борошні. У центрі кожного торта покласти трохи грибної начинки.
  7. Затирайте торт по краях і утворіть зірку своїми руками. У цьому випадку пальці повинні бути в борошні, щоб картопля не прилипала до них. Якщо ви хочете, ви можете розкачати в буфері, або ви можете залишити його так.



  8. Все, що я повинен зробити це обсмаженим! Нагрівайте рослинне масло в сковороді і обсмажте. картопля з двох сторін до хрусткої скоринки. Подаємо до столу гарячий з товстою сметаною або іншим улюбленим соусом. Також можна посипати дрібно нарізану зелень зверху. Бодибилдерши!





Варити картоплю в сковороді з будь-якою начинкою: риба, м'ясо, печінка, серце, рис з яйцями, тушкована капуста, сир з зеленню. Як бачите, є безліч варіантів. Але завжди є кімната для фантазії. І це також добре, що ви можете провести сьогоднішній картопля, що залишилася після обіду або вечері. Смак картоплі не зіпсує.

Давайте відкриємо трохи секрету: для красивого золотистого кольору рекомендуємо додати трохи моркву або щіпку індички приготуванні картоплі. З любов'ю і задоволенням!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное