Я кажу мій друг не піти в однокласники.

Висока школа – це особливий захід для багатьох. Хоча варто визнати, що деякі бояться, не хочуть бачити своїх однокласників і не хочуть їх бачити себе. Чому це відбувається і чому це так? Важко змінити своє бачення Інші люди?

На зустрічі випускників шкільного дитинства було різним. Хтось був. українськаВін був сірою мишкою, яка любила витрачати час наодинці. Для всіх нас дитяча суміш найкрасивіших і найстрашніших спогадів.



Ми подбаємо. На жаль, у нас немає труднощів приймати рішення і брати відповідальність за наслідки. Хтось пощастить з батьками, які люблять, розуміючи та уважні. Але це не для всіх.



Складний тест для дитини може бути нудним у школі, пастки з мамою і татом, що відчував як кінець світу. Можливість вільно розпоряджувати свої ресурси Багато людей зловили в горлі теж. Деякі у школі та друзів знайшли solace та інші, навпаки, спробували після останнього уроку швидко втекти з пошкодженої установи.

713278

Іноді мені здається, що люди, які живуть точно так, як вони дійсно хочуть, тепер не пропускають дитинства. Вони роблять це легко, навіть якщо речі не збираються вчасно. Вони особливо зацікавлені у шкільних днях, Вони не дуже задоволені. прямо зараз.

р.

Я не люблю шкільні зустрічі і я ніколи не відвідую їх. Нагадуємо мене про це. Я люблю людину, яка стала. Я працюю на самооцінці, фінансовій ситуації і зовнішній вигляд. Я люблю почуття незалежності. Коли я був дитиною, я мав проблеми. в кожному з цих аспектів.



Я не боїться історії жахів про те, як ми всі змінилися, або те, що хтось не бачить мене як сором'язлива, складна дівчина більше. До того ж я не хочу пам'ятати себе. Я інша людина зараз. Я не відчуваю себе Ні мила або ніжність.



Але я дійсно щасливий для тих, хто дитинство були різними. Багато хто з них все ще говорять про своїх однокласників. Мемрії шкільної лавки приносять їх тільки радість і яскравість. Це красива. Я просто хочу підтримати когось, хто не відчуває себе таким чином. Ви маєте право! Попереднє, що це, необхідно залишити в минулому.

Покажіть мені про ваші старші шкільні роки. Як ви спілкуєтесь з друзями на столі? Чи можливо, ви щасливі, що цей період далеко позаду вас?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное