Я прислухаю, коли багатий друг приходить до відвідування, хоча ми спілкуємося на телефоні.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Якщо ви знаєте когось протягом багатьох років, якщо у вас є щось пам'ятати. І просто хочу поговорити про життя, поділитися планами.

Тим не менш, це також буває, що зв'язки між людьми залишаються непоганими, вони спілкуються без проблем в соцмережах або іноді називаються, але не хочуть бачити один одного. І такі зустрічі не принесуть їм задоволення. Чому це відбувається?

Сьогодні видання. "Сайт" Вона поділиться сюжетом жінки, яка не схожа на старе знайомство з нею. Але проблема не те, що гість погано або не приносить подарунки. Ні, це не так. Зареєструватися зрілі Нагадуємо, скільки можливостей вона пропущена. Я не думаю, що не встигнути зловити.



З перших років дитинства, наш вік, виріс в одному селі. Наші сім'ї були про рівні, невеликий дохід. Але хоча ми почалися в тих же умовах, наше життя розвивалися по-різному, пише 45-річний Таїсія.



«Аня завжди була визначена, завжди знаючи, що вона хоче і що вона не схожа. Я не боятися ризикувати. Не хочу залишатися в нашому селі, вона не хоче отримати ферму. Я намагався потрапити в місто. Наречена на дитину.

«Я вірю, що ні її друг, ні її чоловіка, не роблю. Так вони не бояться відмовитися від усього, залишають дитину на дідівці, і пішли в Польщу. Спочатку вони просто хотіли заробити гроші на проживання, щоб купити власний будинок, вони планують повернутися найближчим часом. й



«Я пам'ятаю, як Алла писав, що це було важко для них, скаржився більше одного разу. А ось якось оселився, зробив необхідні знайомства, почав заробляти більше. А потім вони взяли сина на себе, і там вони влаштували для навчання. І купили квартиру там. І автомобіль не змінився.

«Нові-Ані, коли вона надходить батькам в с., приносить всю гору подарунків, всі види доброго. Покажіть своє життя. І купили його, і вони були там, і вони її поважали, І їх друзі мають став...



Чи можу я бути ревно? «Ми не маємо нічого, ніжно. Ми живемо в селі, тому живемо. Мій чоловік працює для місцевого бізнесмена. Потім на тракторі, потім на комбайні, потім ремонтують щось, потім на будівельній ділянці, або навіть просто завантажують і розвантажують. Я отримав роботу з місцевим фермером. Діти навчаються в місті, вони повинні допомогти. Ми живемо на заробітній платі.

«Особливості, коли Алла відвідує своїх батьків і приходить до мене, я намагаюся подарувати їй хороший ласощі. Але неважливо, наскільки важко ви намагаєтеся, це не дуже близько до того, що вона використовується для їжі. З кожним днем я знаходжу його ще і більше, щоб лікувати її на всіх, хоча вона завжди полум'я, приємна в спілкуванні. й



«А друг завжди добре виглядає: красиво одягається, з макіяжом, з волоссям. І ми можемо бути одним роком, але вона виглядає 10 років молодшим, не менше. Так, ми говоримо приємно, ми гарно сидимо. Але коли ми скажемо, і вона залишає, відчуваючи свого роду щастя. й

«Дуже я задовольнив, чому вона досягла успіху і я не зробив. Я також хочу, щоб виїхати з нас там. Але страшно. Чи не це занадто пізно? Я 45, мій чоловік 48. Я хотів би запитати друга за порадами, але це незручно. Чи варто робити ризик і йти? мус Таїсія.



Важко заздрити Ану, яка досягла все з визначенням, роботою і наполегливістю. Який багатий друг тепер, не впаде на неї з неба, заробив його, і тому заслуговував його. Ви можете бути раді, що кохана людина дрібна.

Таїсія сама повинна змінити все життя, тільки вона знає відповідь на це питання. Це її життя, і на наслідки її рішень тільки вона повинна бути нести відповідальність.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное