Як боротися зі сном, якщо ви не можете закохатися

Що робити, якщо ви хочете спати? Ви не можете стояти міцністю, повіки буквально злипають разом. Сплячий на певному моменті просто не допускається. Не поспішайте записатись, оскільки Корисні поради Для тих, хто не ламав. Робота з представниками різних професій. Як боротися з надмірною сонливістю, вантажником, пілотом? Давайте працювати разом.



Як правило, боротьба з безкінечною щелепою і сонливість дуже легко втратити. Що, безумовно, має сенс. Якщо людина хоче спати, краще. Він відпочиваєй Для людей, які працюють у відповідальних посадах. Привіт, наприклад, лікар повинен мати хороший відпочинок перед початком роботи з хворими.

Але зануритися в світ снів на м'яке ліжко не завжди можливо. Є ряд причин. Яким порадують представники різних професій? Як вони рекомендують підкорювати нескінченну щелепу і неспокійний сонливість?



Як боротися з сонливістю без традиційної чашки кави? Це життя рубати знайомий, можливо, абсолютно всі. Хоча з деякими людьми кава може працювати діаметрично протилежно, викликаючи ще більш сонливість. Лікарі радять запастися невеликою їжею і курчай

Така хитрість - це свого роду сприйняття тіла. Людина починає росити, і в цей час шлунок секретує особливий секрет, тому що зараз він повинен перетравлювати їжу. Але ви не повинні мати великої їжі. Можна робити з насінням, тріщинами, горіхами, сухофруктами, жувальної гумкою. Крім того, jaw-видалення Це також хороший спосіб позбутися від сонності.



До речі, перекриття також провокує сонливістьй Ви пам'ятаєте монологію Фрога від радянського анімаційного фільму «Тумбелина»? «Ой і тепер ми можемо спати. Сонце – можна їсти, – гучно розім'яснені жаби, укладені на водяні лілії. Якщо ви знаєте, що ви не зможете приймати напля після їжі, краще не переїсти.



Магістри йога та рефлексології Пробити З масажем. Вам просто потрібно ходити акуратно по кожному пальця, починаючи з маленького пальця. Трохи натиснути на ніготь, а потім на пальці. Зробіть це на 1-2 хвилини, але без зайвих зусиль. Натискаємо ніготь, накладку, а потім інтенсивно замішуємо кінчик пальця. Експерти впевнені: після таких маніпуляцій, сну в руці буде видалено.

Можна масажувати не тільки пальці, але і ніс, вуха, кокче на руках, задню частину шиї, підвіконня. Зробити це потрібно акуратно, щоб не завдати шкоди своїй шкірі. Як правило, масаж працює, але через деякий час сонливість може повернутися.



Пілоти практикують інші методи боротьби з сонливістю. Вони кажуть, що якщо вони не сплять, вони не сплять. не зупиняйтесь з його співрозмовником. Дискусії, які теми ви можете. Пілоти також використовують трюки лікарів. Вони також п'ють каву, росити тріщини або жувати гумкою. Професіонали повітряної подорожі, які ви можете зробити натуральний тонізуючий напій, змішуючи cola з сильною каву. Але не велич. Не варто зловживати таким напоєм.



Що робити, якщо ви хочете спати і ясен постійно Цікаві секрети можна побачити з драйверів поїздів та водіїв вантажівок. Інженери вважають, що почуття голоду допомагає боротися з сонливістю. І якщо ви не хочете голодувати, краще зробити сильний зелений чай. Чашка чаю ідеально підійде для гіркого шоколаду. І якщо це неможливе, то від часу можна язикй Це весело, але вона повинна допомогти.

«Якщо я розумію, що хочу заспівати за баранини, то я відразу зупинився.» Звичайно, краще спати, але якщо ви повинні піти, немає нічого ви можете зробити. Я виходжу з автомобіля і запустив екстерзацію. Я впав, я відтяг її, і так далі. Не забудьте промити холодну воду. Дуже корисно.



Тепер ви знаєте, що робити, якщо ви хочете спати. Ми сподіваємося, що ці прості поради від представників різних професій будуть корисними для Вас принаймні один раз. Поділіться своїми клієнтами контроль сонності І постійний ясен.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное