Що таке секрет Бабця, який постійно в гарному настрої?

Вчені вважають, що особистість сучасної людини формується у віці 17 років. Далі – консолідація внутрішніх звичок, отримання персонального досвіду тощо. Не можна змінити чоловіка. Але як показує практика, пошук Вони можуть змінювати радикально. Так, це не буває всім, але не так багато випадків.



Як правило, щось важливе має статися. І людина, проаналізувавши свої минулі дії, може просто повернути 180 градусів і підібрати інший курс. На жаль, цей курс не завжди буде правильним. Наш читач поділився схожою ситуацією, яка сталася до неї. Цікаво.

Живлення в столиці означає постійне перебування в напруженні. У зв’язку з величезною кількістю людей, місцевих жителів та відвідувачів змагання просто колосально. Ми звикли до бігу, Завжди зберігайте на сьогоднішній день новинами та чутками.

Невини можна побачити здалеку. Ви отримаєте на метро і ви помітите, що пара ходьба, тримаючи руки. Важко прийняти час. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Ми повинні рухатися! Бездомний чоловік працює. Він отримав весь відро, сповнений пляшок, старого одягу, речей. Але він не приїжджає, він плавився! Це рідне місто.



Я хотів би бути такими. У моїй 20-ті я хотів завоювати, якщо не світ, місто напевно. Вона інвестувала всю свою силу в її навчанні і отримала хорошу освіту. Я знайшов роботу в спеціальності з хорошою зарплатою і перспективами. Вона отримала першу акцію як наймолодший працівник в офісі.

З іншого боку я відвернувся від моєї родини. Або ж, вони просто не встигли. Ви не повинні запитати про своє особисте життя – я дав на це в університеті. Хоча мій зовнішній вигляд не виділяв занадто багато інших дівчат, величезна колекція косметики і різних речей дав мені певну головку. Але я використовую ці картки для роботи.



Після того, як протягом декількох років в тому ж положенні я вирішив взяти ризик і повісити з більш досвідченою колегою дуже заможливого клієнта. Підготовка до місяця. Не турбували мене, Я предатор. Я повинен рухатися вперед незалежно від того, що. Припинено не тільки в невиконанні: клієнт припинив використання послуг нашого офісу.

скандал був величезний. На мене, як особистий ворог. Колеги відвернулися. Літерально. У офісній кухні, на загальному столі, ніхто не сідає поруч. Тоді я забрав день за свій рахунок і вирішив піти поза, щоб очистити голову. На жаль, бос подарував гойдалку, але він не повертав мене голову.

І ось я прийшов, всі сердитися. Навушники з деякими електронними музикою. Я завжди мав щось динамічне, щоб зберегти мій ритм. Я про оплату. Все, що я можу думати про те, щоб отримати вогонь просто, щоб отримати від цього сором'язливого. «Що я хочу зробити зараз? Це пекло роботи. Де йти?



А потім я бачу, бабуся приходить до зустрічі і посміхатися. І я не даю на благословення або тим, хто просить гроші. Я не знаю, що я просто думаю, що це єдиний для своїх проблем. Так як я можу допомогти, якщо вони не можуть це зробити?

Але це було помилкою. Виявилося, що мій великий погляд прийшов з села, щоб продати щось на ринку тут. Ми сказали hello, ми говорили. Я допускаю, я тільки пам'ятаю її, тому що ми зустрілися 6 місяців тому на моєму братському весілля. Вона є однією з тих людей, які люблять поговорити і не соромляться перехрестити кордони інших людей. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час.

Так ми почали говорити. Я був дуже пригнічений, щоб не сказати, і вона була дуже щаслива бачити мене. І починав сказати мені, що кролик отримав себе, і з ними незакінчений край роботи. Той факт, що курчати почали бігати цілком, тому що перед ними лякалися собакою сусіда, який нарешті загинув. Що коза дісталася до Магогани Дідусь і їсти її все. І навіть відчував добре, тільки молоко її заливають.



І ви знаєте, що це було так легко і весело для мене, що я забули про мої страхи і досвід. Я сміхався на своїх оповіданнях. Іноді вона навіть заплутана на мене: вони кажуть, що так смішний, приглушений, це на кішки горщик знизився, потрібно чистити! Але я тримаю струпидно.

Розмова вітчизняних рослин. Я дізнався багато цікавих речей про те, що він виходить, зелень і всілякі інші овочі добре ростуть на балконі, навіть часникі, які у нас є взимку в магазинах для нашої ваги в золоті. А всі сорти села мудрості.

Ми сказали, що добре на найбільш позитивному замітці. Я здивився додому і просто пішов на ліжко. Відчувається, як сонне знеприваблення і нервовий злом, витягнув всі мої сили з мене. Увечері, після виклику мого боса і перспективних для поліпшення, я вирішив переглянути мої плани найближчим часом.



Тепер, після того, як я все ще працює в цьому офісі. Кількість клієнтів значно зросла, а також постійні. Я намагаюся не працювати, і як вона виходить, ви не завжди повинні бути першими, щоб прийти до роботи, так що ви можете мати каву все ранку.

У мене був молодий чоловік, він був ще простіше. Ведуться зміни пейзажу, відволікаючих до деяких інших людей, які ви піклуєтеся про те, що прогулянку по Львову. Це тепло. І на моєму підвіконні в горщиках з мікрозеленими рослинами тепер сидить гордо червона кошеня Пула. Він спить протягом дня, і ввечері він радує мене з його гри і хитрощів.



Ні, ні, я не "смак". Я все ще відчуває себе молодим і енергійним. Я просто тепер розумію, що життя для себе є найважливішим фактором для людини. Робота також важлива, але потрібно встановити деякі ліміти. Я також сподіваюсь, що горщик не падає на підвіконня. Я дуже хвилююсь про це. Кошеня невелика, приступна. Ми повинні зробити щось з цими горщиками. Я запитую Максима, якщо він може дати мені деякі поради.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное