Вікторія Токарєва про те, що підготуватися до, переправляючи 50-річний вертеп

Люди мрії старі Це була радість, не тягар. Тим не менш, є багато роботи, щоб зробити. Багато залежить від налаштувань, які ми даємо себе. Ми всі наші страхи та страхи. І позбутися від них непросто.



Часті родичі та друзі приходять на допомогу, а іноді ми слухаємо мудрість відомих людей, які готові поділитися своїм досвідом з світом. На сьогоднішній день ми розповімо про те, що 83-річний письменник Вікторія Токарєва розповідає про старість.

Коли Вікторія Токарєва попросила, якщо її важко прийняти її старіння, вона відповів: "Це залежить від того, хто поруч." Я кохаю. Він знаходиться біля повітря, або досить киснем. Коли ви любите і любов, легко дихати.

р.

Він важко заперечувати, що навколишнє середовище людини формує його протягом усього життя. Якщо ви любили і любили, ви відчуваєте себе дуже щасливим і схожим на крила. У той час, як це не важливо, як ви є.

Усі роботи Вікторія Токарєва – це відображення життя без прикраси. Коли вона була молодий, вона писав про любов. У дорослому віці аналіз років проживало у своїх роботах. Коли вона вийшла 70, вона почала писати про старіння.

р.

Тим не менш, у першому, другому та третьому випадку, Токарева зосереджується на емоціях: «Людина не живе тимчасовим життям, але емоційним. Його життя не складається з числа днів, які він жив, але від кількості і якості своїх емоцій. Не дивно, що деякі молоді люди можуть виглядати набагато старше свого віку. І похилого, навпаки, випромінюють тільки позитивну енергію.

Ви можете провести життєву скаргу на заміщення долі. Ви можете взяти все з неї, прийняти її як вона. Але що вона дуже подобається? Не дивно, що Людина – це мил щастя.

Р

З віком люди починають втратити свою привабливість. Особливо бояться жінки. Тим не менш, Вікторія Токарєва вважає, що зовнішній безпосередньо залежить від внутрішнього: «Мані краще старіти. Душа виходить. І якщо душа хороша, прозора і благородна, то обличчя така ж. І навпаки. З'являються брудні казки, в яких виникають старі люди. й

Що люди бояться отримувати старше, люди часто бояться самотності. Так, це дійсно можливо. Якщо ви відштовхуєте своїх близьких або не хочете пустити нових людей в життя. Вікторія Токарєва: «Замовити людей змусити вас зв'язатись в загальному ланцюжку, без якого ланцюг розпадиться.» Якщо хтось доповнює вас, ви доповнюєте їх. Це основа будь-яких відносин людини.

р.

Вона вірить, що щастя приводить людей: «Дуже щастя погано для здоров’я». Мозок виробляє гормон неприпустимості, а людина отримує компенсацію як вологий фортепіано. І підробки.

Як ви думаєте, що ви повинні бути щасливими? Коли ви думаєте про це, ми часто просто не помітили, що багато краси ми навколо нас. Ми фіксуємо на проблемах, носках з близькими. Тим не менш, потрібно лише пустити всі погані речі за хвилину, щоб почати начинку з хорошим. Не завжди легко.



Життя – постійне пошук для себе. Так як ви витрачаєте все життя, що працює в офісі або фіксуючи автомобілі, не означає, що ви не можете почати з нуля на 50, 60 або навіть 70. Всім життям виховуються батьки другу шахти. І дорослість не перешкоджає вступу в університет і освоювати нову професію.

Деякі люди кажуть, що це гроші. Але в наш час достатньо відкрити Інтернет, право? Моє батько, наприклад, опанував столярію протягом багатьох років. Не професія, це просто хобі. Однак це через його, що він відчуває себе щасливим. І я впевнений, що його підхід до старого віку не зупиняє його від почуття, що шлях.

Я сподіваюся, що котирування та мудрі думки Вікторія Токарєва надихне вас. Ви вважаєте, що життя до старого віку може бути щасливим?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное