Я кладу шкарпетки в пральній кімнаті, не було ніяких непарованих, а після миття я не рахував два, я не знаю, де вони пішли.

Здавалося б, що це може бути простіше і швидше, ніж пральня? Я кинувся в барабан, а потім пральна машина буде робити це для вас. Тільки тут дуже часто господині трахаються, коли деякі шкарпетки після миття пари зникають. Зникне зникнення!



Насправді, все має логічне пояснення. Сьогодні видання. "Сайт" Вона розповість вам, де шкарпетки з пральної машини йдуть і як її уникнути. І ми також поділимося іншими корисними порадами, які полегшать миття речей.

З'являються 2 основні причини, чому шкарпетки можуть зникнути після прання. Виробники обладнання змушені залишити трохи місця між барабаном і обсадкою. Для того, щоб сам барабан може вільно обертати під час роботи. Якщо ви навантажуєте барабан, великогабаритні речі часто замінюють світліше.

В результаті ваші улюблені шкарпетки можуть закінчуватися в каналах або, гірше, забивають зливним шлангом. Крім того, шкарпетки легко забиті між барабанним ущільненням і приклеїти до нього. Перш за все, варто перевірити його. Це ще краще не пускати.



Для цього досвідчені господині радять одягати нижню білизну і всі дрібниці в окремому пакеті. Купити або пришити своїми руками з деяких залишків тканини або сітки. Так, ви не повинні шукати відсутні шкарпетки, що надягають. До речі, AliEpress продає спеціальні кліпи на мотузці. З їх допомогою можна не тільки сушити, але і мити шкарпетки в машині.

Ми неодноразово ділимося з вами порадами, як правильно мити речі. Наприклад, вони сказали, як відбілити одяг в домашніх умовах або як мити речі в чорному кольорі. І вони навіть показали, як підготувати бюджетний пральний порошок своїми руками.



Однак мистецтво з правильною миттям можна дізнатися протягом багатьох років. Чи знаєте ви, наприклад, що іноді позбутися від неприємного запаху не допомагаємо при промиванні? Іноді ви промивте доріжку і вона все-таки запашить. У цьому випадку досить покласти чисту річ в сумці і відправити її в морозильну камеру на всю ніч. Запах зникне вранці!

Білі базові футболки можуть тривати роками, якщо не для страшних потових плям в пахви. Як виявилося, було дуже легко позбутися від них. Необхідно щедро змащувати плями лимонним соком і посипати їх за допомогою соди для випічки. Після години одяг необхідно вимити в машинці в нормальному режимі. Якщо ви зробили це, перш ніж, розкажіть мене в коментарях, це життя хак працює?



Порошок крейда бореться жирними плямами на одязі, а шматочок льодової боротьби гумкою. Як засіб для видалення плям, часто використовується звичайний крем для гоління та шампунь для немовлят. До речі, останній інструмент допомагає повернути заземлені речі до свого колишнього розміру і форми. Досить замочити одяг в воді, додаючи тільки 1 шампунь капелюшки. І після 15 хвилин промийте річ і висушіть рушником. Потім дуже важливо просто розкласти її на горизонтальну поверхню до повного висихання.

Правда або фантастика? Нещодавно я дізнався, що сортувати одяг за кольором є останнім століттям. Вони говорять, що все залежить не від відтінку, але від щільності матеріалу речей. Чим важче тканину, тим більше вологи він поглинає. З цієї причини порошок змивається з різних речей різними способами. Крім того, якщо ви перемішуєте речі з матеріалу різної щільності, занадто тонкі речі будуть погіршуватися і розтягувати швидше.

Р

Але, звичайно, є відомі правила, які краще не розбити. Білий одяг слід мити окремо від іншого одягу. І якщо ви перемішуєте кольорові речі однакової щільності в одній мийці, краще не включити на температуру вище 30 градусів.

Габаритний зображення

Домогосподарки стикаються з іншою проблемою. Після миття речей починають електрифікуватися. Щоб запобігти цьому знову, достатньо покласти м'яч, від звичайної фольги в барабані машини. Моя колегія Ніколая Ладуба написав про таку хитрість в його останню статтю. До речі, в ньому ви можете дізнатися про інші життєві хакі.

Я сподіваюся, що зараз миючі шкарпетки і інші речі будуть радості. У вас є інші поради. Подаруйте їх у коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное