Я думав, що ми мали міцну сім'ю, але одна ніч чоловік прийшов додому і спокійно почав упаковку.

Проживання разом з особою, повною з різними подіями та судовими процесами. Деякі з цих тестів успішні і продовжують працювати над відносинами. І хто потребує «відновлення». Це може бути як остаточний розрив, так і розрив у відносинах. І це те, що Галина раптом зіткнулася.



Галина і Роман Ми і Роман разом з 10 років. Ми маємо 8-річний син, і ми живемо в квартирі. Я повинен визнати, що останні 2 роки важко. На деякий момент, як мій мама, так і мати, необхідний догляд. Роман і у мене виникли проблеми. Але ми якось пережили.



Роман був негабаритним, що рік. Він збив його вниз. І в той час я роблю будинок, мій син і відвідуючи наші мами поза роботою, він був сплячий, лежачи на дивані і дивитися телевізор. На щастя, через кілька місяців Роман знайшов ще одну роботу з тими ж заробітками. Однак місце роботи трохи далі від дому і є більше обов'язків. Але це краще, ніж нічого.



Так, Роман почав їхати додому пізніше, більш втомився і подразнений. Починав дугу. Якщо я попросив йому допомогти з господинею, він буде буквально про те, що занадто втомився. Я мав нагадувати йому регулярно, хоча мій робот був поруч, всі інші обов'язки були ще шахти. Головна, син з уроками, дзвінками та візитами до наших мам. Я зробив все. І на відміну від Романа, я не дозволяю собі лежати на дивані і робити нічого.



Так ми закінчили ще більше. Ініціатор не завжди мене. Моя людина зняла мене на тиждень. Я спробував не звертати увагу на таку пологу і зробити свій бізнес далі. До одного дня я бачив римську упаковку свого пакета.

База відпочинку від сімейного життя Він продемонстрував і голосно. Я спеціально вибрав час для дому. Я був занадто лази, щоб запитати його що-небудь. І коли він зрозумів, що він сказав мені, нам потрібна перерва. Щоб бути більш точним, він потребує відпочинку. Він втомився. З цими словами він залишив квартиру і, як він вийшов, пішов жити з матір'ю.

р.

Вона сказала мені практично відразу з актуальними питаннями. Що відбулося? Я не знаю. Моя мати-на-правила мене, щоб поговорити з Романом, але я сказав її я гордість. Якщо він залишив його, давайте йому зв'язатися самостійно.

Це шість місяців і без дитини. Як виходить, життя без Романа займає хорошу частину моєї роботи! Прибирання, миття і приготування їжі може бути набагато менше. Син допомагає навколо будинку, і потрібно відвідати його матір'ю просто зникнути. Вона має сина з нею. Роман ніколи не сказав мені один раз. Він мусив виходити з сином, і це було добре.

Так, є менше грошей. Але, з іншого боку, душа стала набагато простіше. Тому, коли Роман з'явився на дверцятах квартири, повернув його навколо чіткою совістю і послав його до матері. Впевнено, він не уявляв повернення, як мій рішучий здивує його. Здавалося б, він дійсно думав, що він буде вітати з відкритими руками.



Я хочу подякувати Романові. У зв'язку з цим я зрозуміла, що його присутність не обов'язкова на всіх для нормального життя. Наступного тижня я приніс мами над. Допоможи мені трохи з будинком і сином. Я думаю, що ми будемо жити добре.

Перерва у відносинах – Ви думаєте, що розрив у відносинах дорівнює розриву? Чи заслуговують Рим прощення? І зробив Галина вправо?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное