Мій чоловік залишив всю властивість мені після розлучення, і я маю бути щасливим, але він пригнічує мене.

Коли ви дізнаєтесь після десятиріччя успішного шлюбу, що ваш чоловік обманює вас, перше рішення - це файл для розлучення. Мій чоловік зрадив мене. Коли я дізнався про це, я сказав, що я не збираюся пробачити. Я був здивований своєю реакцією, як він не був проти розлучення. І він дивився мене ще більше, коли він сказав мені, що все майно і гроші після розлучення залишаться для мене. Як це, не боротьба?



Гроші після 10 років шлюбу я був навіть відхилений його становищем. Це було так, що все, що ми працювали, нічого не означали. Він був так, як якщо шлюб не казав йому.

Ми проживали понад 10 років. Ми не можемо виростити старий разом (ми тільки 35 років), але це гідний час. Ми облаштували будинок для себе. Встановити все всередині для життя разом і для нашого сина. Тексти пісень, а це означає: І тепер мій чоловік просто дає його. Як він не потребує. Якщо сім'я є лише доповненням до певного періоду життя.



Подруги підтримують мене. Вони не розуміють, чому я заслуговував таку байдужість. Не тільки зробив він обдурити на мене (Я все ж не блюво себе за непристойний раніше), але він все ще не намагається якось зберегти відносини.



Найгірша частина, що я люблю його. І болить мене так багато, що мій чоловік хоче позбутися від мене, що він навіть готовий боротися за свою половину майна. Звісно, я спробував дізнатися від нього, чому ця поведінка. Але все я чув, що нам не було нічого спільного. Як ми дивні...



Незабаром картина почала чистити вгору. Принаймні, що частково пояснює щітка. Наші друзі сказали, що господиня чоловіка, до якого він пішов (дівчина 10 років молодша, до речі), з дуже заможливої родини. І кажуть, що вона очікує малюка. Дуже можливо і логічно, що чоловік поспішає позбутися від попередньої сім'ї до народження цієї дитини.



Я сподіваюсь, що він не забув сина. 9 років. Хлопці все ще дуже вразливі. Чоловік каже, що всі гроші після розлучення залишаються на його утримання. І що в майбутньому він допоможе.



Шлях навіть так, але розрив сім'ї для дитини є складним тестом. Я намагаюся перенести до свого екс-люда, що життя не забруднюється на матеріалах. Комунікація з сином дуже важлива. Я надію, що почув мене.

Гроші після дайвінгу – Чи можливо це ставлення до вашої сім’ї? Чи добре чи погано, якщо все майно йде в матір і дитину? Це означає, що немає любові?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное