Чим більше нестерпним і неуспішним чоловіком, тим більше претензій він проти жінки.

Тільки приступний чоловік може мати нескінченні претензії До жінки. Може бути, ми повинні повторити цю фразу трохи? У всьому світі багато вимог. І це дійсно є. Люди, Подумати мало Тексти пісень, а це означає: І вони не схильні до інтроспектування, вони завжди незадоволені чимось. Всі вони повинні відлякувати, крім себе.

Фольшивий чоловік, який трохи читає і наочноЦе легко побачити. Він завжди в середині скандалу. Вони також люблять критикувати та засуджувати інших. Чому займатися самоаналізом, коли ви можете соковито обговорити особисте життя співробітників, наприклад?



Чому це відбувається? Мені здається, що суперфіціальні люди позай Вони просто не можуть змінити свою увагу на свої дії та їх життя. Але це може мати багато проблем. Коли ви бачите проблему, Ви знаєте, що потрібно вирішити.й У всіх витратах уникає відповідальність.

р.

Як легко відмивати інші проблеми? Ви кладете всю вагу на коханій людині, наприклад. Жінки, чоловіки яких завжди брудні навколо. Чоловіки, чиї дружини незмінно не відповідають високим стандартам. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Ви всі права?



Ти був достатній. уважний та відповідальний партнер? Якщо кохана людина відчуває себе безпечним, затишним і безпечним, якщо вони не судять кожні п'ять хвилин, то, можливо, їх поведінка дійсно варто обговорити. Але я досить впевнений, що, Люди, які скаржаться на чоловіка або дружинуВони не мають нормального ставлення до них.



Я розумію, що ми всі значення і перспективи життя. Також буває, що пара вже обговорювала все і прийшла до висновку, що вони просто не підходять один одному. У цьому випадку, вам необхідно, щоб отримати доступ до вашого партнера і знайти когось, з ким ви будете дійсно комфортно. Що таке використання нетипових бойових дій та муабблінгів?

р.

Розумна людина, яка знає себе і свої особливості, вміти розкрити свої потреби і емоціїЗ повагою, суддя або скарга. Будь-яка заява без жорсткого фундаменту у вигляді почуттів і спостережень набуває нічого. кварельй Боротьба, яка не веде нічого хорошого.



Люди забувають, що бесіда між партнерами необхідна для того, щоб кожен щасливий і зміст. Прихильники Почати скандал і уточнити відносинибез такої мети. Вони просто хочуть висловити свою невідповідність. Щоб бути чесною, це для мене. знак емоційної зрілості та дитинствай З кимось подобаються.

Приклади для чіткості Приклад 1 (Адвокат не хоче прийти до позитивного результату як за так і тільки стверджує претензії):

- Будинки завжди брудні! Чому ви не очищаєте? Нема жінки, щоб зробити це! Я хворий на все це.

Тут можна побачити засудження, використання. Токсичні слова, такі як «незаймана» та «полюс»Порівняти кохану людину до інших. Це, звичайно, не робить партнера безпечним і безпечним.

Приклад 2 (А партнер може висловити свою емоцію правильно і підтримує кохану людину):

- Коли я приїжджає додому після роботи і побачила гору немивних страв, я отримую сумний. Я люблю, коли наша квартира чисто і комфортно. Допомогти мені почистити, і ми проведемо вечір разом.

Ця заява показує, що партнер Він піклується про своїх почуттів правильно.й Він не порівняє дружини всім і пропонує свою допомогу, повагу її особистих кордонів.

Будь ласка, поважайте своїх близьких. Вивчайте перший. Розумійте себе і ваші потреби Право. Тільки тоді ви звертаєте увагу на зовнішній світ.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное