Я вийшов, щоб вивести сміття і почув, що сусіди збивалися на лавці, він вийшов, обговорюючи нашу сім'ю.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Кожен намагається розповісти когось щось непристойне. Ви можете зв’язатися з кожним днем або родичами. Вони думають, що вони можуть зробити все. Але це правда?

р.

Сьогодні видання. "Сайт" Якщо люди можуть обговорюватися і засуджувати життя інших без сором'язливих. На прикладі є реальна історія нашого читача Майкла.

На другий день я пішов, щоб вивести сміття і кут мого вуха почув розмову сусідів. Це тип старої жінки, яка сидить на в’їзді, кожен день обговорює життя інших людей. Цього разу, моя сім'я зловила. Але смішна річ, вони навіть не намагаються приховати її.



Один з них сказав: "Я думаю, вона подарувала три роки і тепер очікує четверта дитина!" Як кожен знайдеться в крихітному? Це божевільний! Інші вуха були голодними і симпатично недбалими.

Я хотів би перерватися в розмову і розповісти їм все, що я думав про них. Але я не зробив. Чому? Вони ніколи не розуміють, що ви не можете дотримуватися носа в інших справах. Вони не піклуються, якщо вони говорять про когось за спиною.

9955989

Я бачу, що ця ситуація зіпсувала настрій досить багато. Але коли я повернувся, все змінилося. Вдома я зустрілася з любов'ю дружиною, яка приготувала смачний сніданок для всієї родини. Моя найдавніша дочка Katyusha зробила мені свіжу ароматну каву. Маленька Настя і Надія грали, але як тільки я увійшов в квартиру, вони відразу ж побігли мене.

Я дуже щасливий. Неважливо, що ми не живемо в найбільшій квартирі. Ми не можемо бути багатими, але у нас є вогонь. У мене є три красивих дітей і коханої дружини. «Я хочу сина!» І я не можу сказати ні.



вона найкраща дружина і мати. Вона любить варіння і робить велику роботу прибирання будинку. Я роблю все можливе, щоб мої кохані не потрібні нічого. В цілому, я зробив хороші гроші. Я шкодую, що я часто відсутній від дому через ділові поїздки. Коли я прибув, відчувається як особливий день.

В цілому все просто дрібно. Але люди судять наше щастя відсутністю великої квартири. Якщо ви не заробили будинок, ви втратите. Я не відчуваю себе так! Навпаки я можу бути більше, ніж я зараз?



Я звик до того, що життя неможливе без судом. Наші сусіди під будинком - квіти! Не обов'язково їхати далеко: навіть родичі копчини дають, як ми керуємо придатністю п'яти в 1-кімнатній квартирі. Ви не можете це зробити!

Я не дівчині, буквально, на кожному сімейному бенкеті, кожен хоче говорити про це. Я єдиний, хто не цікавиться. Це сором'язлива, що моя дружина є дуже upset, хоча я намагаюся зупинити подібні розмови на столі. Чому люди так зацікавлені в житті інших людей? Можливо, вони просто не можуть працювати самостійно.

Люди часто говорять про життя інших, тому що вони ревнощі. Не кожна велика сім'я панує радість і щастя. З дружиною і дітьми Михайло доводить, що це можливо. Однак, на жаль, іноді доводиться платити за своє самопочуття, слухаючи наступні лекції від родичів або сусідів.



Ви думаєте, що момент прийде, коли ми можемо жити без судді інших?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное