Мій чоловік приходить до моєї матері щодня, проводить всі вихідні з нею, я навряд чи бачить чоловіка в домашніх умовах, я буду незабаром забути, що він виглядає як.

«Мої мама-в-завдяки живуть окремо протягом 15 років. З мого чоловіка і я переїхав, Алла Іванівна називає Сергіж і просить його приїхати до неї після роботи. Звертаємо вашу увагу на те, що він постійно просить Seryozh щось, щоб допомогти їй в повсякденному житті, і в цей час я пропустив будинок, говорить Наталя.

Дівчина неодноразово помітила, що чоловік переходить до свого чоловіка занадто часто, але вона частково відмиває себе для цього. Наташа вважає, що вона і її чоловік повинен переїхати на квартиру на іншій стороні міста, щоб не відвідати її матері-в-право так часто.



Коли ми готували на весілля, мій чоловік і я обговорював питання, де ми будемо жити. Він запропонував жити в будинку матері. Після розлучення з чоловіком, її мати-в-право жив з сином в двоповерховому будинку. Але я почув історії від друзів і вирішив, що краще жити окремо від матері чоловіка, щоб не виникало конфліктів.

р.

Anyway, Алла Івановна на її території постійно розповість мені, що робити в будинку. Я хотів бути господинею будинку, не запрошувати гостей. І хоча Алла Іванівна здивувала, що я відхиляв свою пропозицію, ми все ще переїхали в оренду квартиру.



Час від часу ми побували про нашу маму разом: батьки не повинні забути. Я не розумію, щоб допомогти їй говорити. В цілому, ми маємо дуже дружні відносини на відстані. Апартаменти знаходяться в 10 хвилинах ходьби від помешкання. Так що кожна ніч після роботи, Seryozh доходить до неї для чаю, приводять гвоздику, закріплює пральну машину.



Я розумію, якщо мій мати-в-право не може впоратися. Але іноді вона потрапляє до абсурду. Потім вона просить змінити лампочку світла, потім перемістити диван, так як вона виводиться з вікна. Я вирішив попросити чоловіка, щоб зробити щось навколо будинку. Так він буде зайнятий і він не зможе виходити до своєї мами щодня. У зв'язку з тим, що Сєрозха постійно з матір'ю, у мене є враження, що ми не дружини, але співвласники. По суті, виходить, що він просто приходить, іноді навіть не їсти вечерю і йде в ліжко. І коли ми розщеплюємо обов'язки, він зрозумілий, що для мене не було легко поєднувати роботу і клопоти.



Моя мати-в-право не відхилена, вона все ще йде на неї 3 рази на тиждень. Але вчора вона сказала і сказала, що вона була дуже хвора на неї. Я знаю, що це не вірно. Кілька днів тому я побачила її в кільці, вона була життєрадісна і спілкування з другом. Дотепер Seryozha йде від роботи спочатку до матері, потім приходить додому. Виявляється, що я не маю нічого до нього, просто жити з ним як службовець. Сєрозга вважає, що я невірний і самогубний. Це правда?

Р.

Моя мати-в-завдяки є однією і бажає уваги. Вона боїться, що її син не відвідає її. Це часто буває, коли діти ростуть і починають сім'ю. Але Сергій не зможе будувати сім’ю, якщо він позбавлений всього свого вільного часу, щоб мати. І якщо його дружина продовжує доручити йому з господарськими хребтами, людина зробить вибір на користь своєї матері. Він завжди подає йому, чуй і не скажеш, що вона втомилася на роботі. Якщо Наташа хоче тримати сім'ю разом, вона повинна розглянути її матір'ю, але також бути впевненою, щоб розповісти чоловіка, що турбує її. Як ви вийшли з цієї ситуації?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное