У Великобританії розпочався чотириденний святковий ювілею королеви Єлизавети

Плати День королеви Єлизавета II - запис 70 років британського монарха на престолі. Це 7 років більше, ніж попередній рекордний тримач від Albion, Queen Victoria. Незважаючи на те, що Єлизавета була проголошена монархом у лютому 1952 року, коронація відбувалася тільки на 2 червня аналогічного року. На честь міцного свята британський допомогла самому ходити до слави.



Instagram / @marieclairerussia З 2 по 5 червня відсвяткуватиметься ювілейна Англія Королеви. Протягом чотирьох днів в усіх кутах країни будуть проходити церковні послуги, концерти, паради та вечірки. Королева планує себе. Увійти, присвячений її ювілею. Однак, на основі венозного віку монарха, рішення залишити буде прийнято на той же день. Якщо Єлизавета хоче залишатися вдома, так що це буде.

Британський прем'єр-міністр Борис Джонсон сказав у виступі до парламенту: Я щиро сподіваюся, що ці дні ми зможемо продемонструвати свою любов і відданість в кожному концерті і виконанні. Це буде гарна відповідь на любов і лідерство Королева показала свою країну протягом семи десятиліть.



Instagram / @marieclairerussia Перший день свята Другий день червня та перший день Рік ювілей був відзначений серією масштабних урочистих подій. Це парад королівських охоронців, а вихід королівської пари на балкон. До того ж, родина Єлизавети та тисячі Братонів змогли захопити демонстративний рейс літаків Королівського ВПС.

Фотогалереї змогли половити не тільки Сім'я Єлизавети IIАле навіть Меган і Гаррі, герцоги Судака. Не на балконі. Але це проблема для папарази? Крім того, аудиторія була застосунена, як Kate Middleton і Королева з комфортом відігравала принцеса Луї. Хлопці чітко не люблять багато годин позування і надмірно гучних площин. Він наполегливо зробив смішні обличчя і дефіантно вкритий вуха своїми руками.



Українська _ Русский _ English Чудова дата подяки на Соборі Святого Павла запланована 3 червня. Королева очікується в першу чергу пердятй На честь унікальної події поб'ється незвичайний дзвіночок. Великий Павло є найбільшим живіт в Англії. Протягом тривалого часу його механізм зламався і тільки в 2021 році був ремонтований. Живіт рідко працює, тільки для важливих королівських замовлень.

Варто відзначити, що Єлизавета також має свої слова. говорить про своїх суб'єктів ці дні. «Я хочу, щоб мені зрозуміли. Я щиро сподіваюсь, що свято дозволить нам відобразити на все, що було досягнуто за останні 70 років. Але в той же час ми захоплено шукаємо майбутнього. й

р.

Instagram / @rutagemagazine The Queen's Fantastic Jubilee Субота, 4 червня, Елізабет II Увійти З сім'єю в Epsom Downs to cheer for the best jockeys. Але навіть якщо здоров'я не зламає монарха, хтось з царської сім'ї обов'язково зможе зловити на цьому заході. Вартість регулярного квитка – £25. Ті, хто бажає ввести Королівський лодж, доведеться обстріляти майже тисячі фунтів.

Святкування ювілейної доповнює вуличні вечірки, театральні вистави та масштабні вистави. Концерт перед Палацом Buckinghamй Це де буде розташований головний етап Платинової партії. Очікується, що Queen, Duran Duran, Diana Ross і багато інших зірок світу будуть виконуватися.



Instagram / @angliya_newspaper Поблизу етапу можна зібрати приблизно 30 000 осібй З них 10 000 отримали квитки безкоштовно. Ми віримо, що багато інших знаменитостей першого ярусу з'являться на сцені. Але не проблема. Півдня партія буде транслюватися на BBC One BBC iPlayer, тому кожен може мати пік на свят.



Instagram / @royalty_admirer Royal Worldwide Feast Неділя, 5 червня 2022 р., Buckingham Палац знову заправить. У 70-х роках відбудеться масштабна театральна акція Єлизавета провів престолй Не тільки актори, але й музиканти, військові, волонтери збираються. Вони продемонструють зміну епох і технологій під час правління монарха.

До речі, урочистий процес буде слідувати від Buckingham Palace до Mall Street. Перед артистами будуть золоті перевезення. Він був в цьому перевезенні, що молодий Єлизавета прийшов до коронації. Неймовірна можливість побачити таку красиву і неповторну історичну річ.



Веб-сайт: www.crete-photos.com Королева Великої Британії ліфчик Триватиме більше чотирьох днів. Понад 2022 р. У цей час заплановано тематичні виставки, екскурсії, виступи, концерти. А хто бажає відвідати річницю ще буде на дорозі.



Instagram / @marieclairerussia Ми чекаємо на наступний випуск королівської пари в світі. Бажаєте Єлизавети II гарне здоров'я і довге панування. Нехай нічого не порушує монарх. запис довголіття. А її країна розвивається і процвітає. Ми надішлемо її вітання, повагу і любов. Збережіть королева!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное