Фрази покупця, з якого продавець буде вписуватися в рубриці

Не секрет, що в будь-якому пристойному магазині продавці повинні бути дружніми і посмішніми, а також забезпечити такий рівень сервісу, який покупець знову повертається і знову. А іншим порадувати цей випуск. Але в той же час замовники не завжди вірять правильно і іноді говорять про реальну нечутість. І так Покупець Задоволений працівник протягом тривалого часу.

Сьогодні видання. "Сайт" Пропонується розглянути популярні фрази, які нескінченно порушують від губ безтурботних покупців. А персонал магазину може бути анотованим і думати, коли ця неприємна людина залишає свою територію.



Покупець поганий.
  1. "Чому ці ціни?"
    фраза після того, як продавець відчуває себе незручним і вимушеним виправдання. Однак ціни часто не залежать від нього. І шукати виправдання, тому що клієнт здавалося завищеною ціною - це задоволення.



  2. «Чи підходить мені?
    Коли ви сумніваєте, чи потрібно купувати, наприклад, ці штани, то хочете отримати хороші поради. Але якщо ви попросите вище питання консультанту, що він може відповісти? Тексти пісень, а це означає: Чи буде він зупинити вас від покупки? Це, ймовірно, не буде. І ця фраза тільки змусить продавця придумати, чому ці штани підійдуть вам. Р



  3. «Хто хто приїжджає до мене? ?
    Спробуйте привернути увагу, амбулаторний покупець безперечно досягне цього. Але, починаючи з розмови з такою гострою фразою, навряд чи варто чекати гарного ставлення. Найімовірніше, настрій продавця буде зіпсований, і він точно не зробить все залежним від себе, щоб клієнт щасливий. 2039710Р.



  4. "Чи ми йдемо швидше?"
    Я не думаю, що власники магазинів, які хотіли б керувати. І вони не повинні працювати навколо кожного клієнта. Якщо ви бачите, що продавець вже зайнятий, то не поспішайте його, будь то хвора людина, яка поважає роботу інших людей. І ви будете винагороджені.



  5. "Для того, що вам просто потрібно, щоб отримати більш дорогі!"
    Як боляче бути продавцем, використовуючи всі свої знання та досвід, пропонує найкращий продукт для конкретного замовника, а у відповідь чує наступну фразу. Не існує бажання допомогти цій чуйності і неприємній людині, яка не має сенсу текти.





Звичайно. трейдерЯк правило, вони мають досить стабільну психіку, щоб не реагувати на будь-яку нечутість. Але коли клієнти один за одним говорять про несудимість, нехай мовчаться у відповідь на привітання, звертайтесь до «ви» або повірте неналежно, важко тримати себе в управлінні. Не кажучи вже про те, що милосердя та корисність.

Серед інших речей продавці отримують багато дратівливості, коли вони закривають магазин в кінці їх зсуву і компілюють свої звіти, і пов'язаний покупець намагається скупчитися під половиною валками. І сказав він: "Ваше світло на." Я думав, що ви ще працювали.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное