На день народження чоловіка, всі його родичі збираються разом, навіть без запрошення, і я повинен годувати їх.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Всі види родичів приходять до нас. Деякі навіть не запрошуються. І я повинен годувати їх всім, і навіть розмістити їх (з іншого міста) на ніч. По суті, мій чоловік і я втомився від нього, тому цього року ми вирішили змінити наші плани.



Ми вже так звикли до дратності родичів мого чоловіка, які навіть не запрошують всіх заздалегідь, витрачаючи принаймні два дні на кухні. Приготувати до десятка найяскравіших гостей. Подарунок не оплачуйте. З нами і увагою до народження хлопчика для них є гідний подарунок.



Ведуться всі вихідні, тому мій передчасний препарат не допомагає багато. Весь час у нас є їх, я повинен тримати роботу на кухні і послухати їх історії з напруженою посмішки.

З кожним зовнішнім виглядом цих гостей я все частіше переконаний, що для родичів свого чоловіка день імен тільки причина збору. Від звичних вітань і побажань здоров’я чоловіка більше не отримує ніяких ознак уваги.



Цього року я вирішив змінити свою тактику. До дня народження я назвав всі мої родичі і свого роду випадково сказав, що цього року ми хочемо відзначити свято разом. Так я нічого не готую. Я також підказав, що якщо хтось вирішує приїхати, вони повинні принести свою власну їжу.



Він був першим, щоб повернутися. Не встигли варити, і запрошують друзі на вихідні. Тоді інші родичі зникли з горизонту. До нас з тортом приїхали тільки мій чоловік.

3610Р. 4200Р.

Як я сказав, що я не готував нічого. Ми тільки піца і суші. Свою дружину було дуже дивним і запитав, що її діти їдуть. Я сказав, що я не запрошував всіх. Відповідно, я нічого не готував. Що таке її діти.

Тоді родичі дісталися і залишалися. Вони прийняли торт з ними. Мій чоловік і я просто зважився з рельєфом. Не дуже добре.



Звісно, після того, як все, що сталося, всі родичі мого чоловіка відключені мною. І він теж. Я б сказав, що ми краще вимкнемо. Уроки гостей, спокійне життя!

З днем народження чоловіка в домашніх умовах – варто було так довго наповнювати приплив родичів? Чи можна позбутися від гостей, обраних героїном? Чому не чекають на запрошення?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное