За останні гроші купили тепле пальто, вирішивши вирватися про нову дочку, і вона просто сердитися.

3 роки пройшли з Валентини Олександрівни. І хоча через поточну фінансову ситуацію вона змушена обмежувати себе, однак, покупка пальто не може зайняти довго. До її дратівливого сюрпризу, прийшовши до неї дочку в новій сукні, жінка повинна слухати неприємні слова.

р.

Син і дочка Валентина Олександрівна живуть окремо з їхніми сім'ями. Вона намагається жити таким чином, щоб допомогти дітям якомога простіше і не проціджувати їх з її проблемами. З часом вона готує деякі домашні ласощі або пироги для своїх онуків. Щодо можливо, вони заощаджують гроші на своїх дітей. Не стільки буде, і її допомога може прийти в руки.



Але влітку Валентина Олександрівна мала витрачати всі свої запаси, оскільки вона потрапила до лікарні. А тепер, що холод знаходиться поруч, час подумати про заробіток. Так вона вирішила орендувати приміщення.

На щастя, її другу niece шукав недорогий житло, а Валентина Олександрівна приймала дівчину. Вона зайняла 5000 рублів від неї. Що було досить достатньо. Квартира була дуже гідною. Весь день у ВНЗ, а у вихідні дні вона пішла до родичів у с. І це трохи веселіше в домашніх умовах, і там було більше їжі в холодильнику.



На другий день дочка звернулася і попросила мене запозичати гроші перед сплатою. Але Valentina Alexandrovna просто shrugged її плечі. Вона вже витрачала все на комунальні послуги та харчові товари. Тексти пісень, а це означає: Вона просто нічого не дає. Моя дочка подякувала мені і сказала, що вона збиралася на останній тиждень.

Наступного дня орендаря за номер. Вона сплачується раніше цього місяця, тому що вона залишає місто протягом декількох днів. Для Валентини Олександрівни, ці гроші були несподіваними.



Вона просто пам'ятала, що вона терміново потребує нового зимового пальто. Стародавній зламаний, і можливість купити новий ще не був представлений. Так Валентини Олександрівни швидко зібралися і пішли шукати одяг.



Через день вона відвідала дочку. Вона почала закрутити перед нею в новому робі і попросила, якщо вона її костюмувала. Реакція моєї дочки була абсолютно несподіваною. А замість того, щоб поклонитися мамі, вона звинуватила її від себе. Вона не піклується про свою сім'ю і шкода за гроші.



Валентина Олександрівна повернулася додому дуже скоро. Не розуміла, чому вона лікувала таким чином. Виявляється, вона не може купувати одяг з чіткою совістю. Оскільки інші будуть потрібні гроші. Але вона ручить все себе і просить нічого від будь-якого. Що робити?

Діл Валентини Олександрівна не відкладає покупки пальто? Що таке реакція дочки для оновлення свого гардеробу? Як ми завжди намагаємося порадувати інших?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное