Все мудра господиня повинна знати про брум, щоб завжди було грошей в будинку

Бювет для будинку дуже корисний і необхідний, незважаючи на те, що за допомогою пилососа чистити Це набагато простіше і швидше, і значно полегшує життя сучасної господині. З давніх часів люди вважали, що брум не просто побутовий предмет, але ілісман, який необхідно ретельно обробити і ретельно.

Бюх може врятувати будинок від злака або, навпаки, викликати неприємності, якщо він не ручиться правильно. Можливо, через це були ознаки про брум, які раніше були виражені в Росії.



Broom для дому Сьогодні видання "Сайт" покаже вам брумЗавжди мати гроші в будинку. Щоб перевірити, ви обов'язково повинні спробувати!



Це період. свінгериЦе найкращий час, щоб позбутися від всіх збоїв і карель. Попередньо бруми мали сакральне значення. З їх допомогою все погано вводилося в селах, позбавляючи від неприємностей і нестачі грошей.

На провітрюванні місяць ви зможете вигнати всю енергію «муд» з будинку, що вигідно позначиться на атмосферу в будинку. На дні пропонування місячного місяця проковтнути весь будинок з двою кімнатою, і сконцентрувати всі сміття на самому в'їзді в будинок, прямо на дверцятах.



Поріг вважається межею між двома світами. Підібрати сміття в сапці, викинути його з сап в мішки, з ними перетнути поріг квартири або будинку з словами: «Для сміття, добре добра.» Зло інших не обов'язково, я відправляю його до того, де я прийшов. Гарбаж слід приймати до сміття з кімнатою. Зайдіть додому без пошуку.

Однак, навіть робіть звичайне очищення, ви оновите енергію вашого будинку, що дозволяє зробити атмосферу більш гармонійною, зменшити ймовірність скандалів і носок.

Є багато конспірации Щоб привернути благополуччя і удачі в будинок. Моя бабуся завжди сказала: «Щоб тримати гроші в будинку, потрібно купити новий снігосос на ринку». В той же час необхідно купити букет з посміханням і без барвоінгу, без зміни.

р.

Коли ви купуєте будинок, поставте в кут на передні двері. Краще ліворуч, ручка вниз. Зачекайте зростання місяця, і коли приходить молодий місяць, зв'яжіть ручку зеленою стрічкою. Помістіть монети в кутах будинку і залиште їх на місяць. І коли місяць проходить, збираю їх з цією бюветою на чистому скепі і скажімо: «Я збере гроші, удачу, гроші, багатство і благополуччя до себе, покликаю, покликаю. й

Не дозволяйте своїм гостям зачати свій будинок, або ви ризикуєте втратити гроші. До речі, стрибаючи на певні дні, можна також залучити енергію грошей в будинок. Наприклад, в понеділок немає помсти, тому що ви можете втратити гроші. «На вівторок помста – ви можете знайти гроші!» – сказали люди. У цей день завдяки очищенню можна знайти застібки і втратити гроші.

р.

Середа прибирання - торгівля буде ламким. Свербіж підлоги в цей день можна залучити пердят і продаж. Але в четвер немає грошей. Щоб зробити це, потрібно відкрити всі вікна, щоб пил, енергія втрати і бідність може вийти через вікно. Для заковтання на п'ятницю варто втратити гроші.

Якщо брум не загорнув, не загорніть його в домашніх умовах каміном або плитою і не відкинути його біля будинку. Він краще подякувати йому за свою роботу і взяти його на перехрестя або сміття.



Вони говорять про будинок в вінку. Так тримати його чистими і не змінити його. зберіганняй Чим більше уважних залів, тим більш потужна його потужність!

Я також рекомендую вам дізнатися, які народні знаки приносять удачу. Поведи його або ні, це кожен бізнес. І в кінці статті див. захисну змову для домашнього амулету.





Як видно, що в будинку є обов'язкова річ. Про нас Зареєструватися І порада і сміливо йти, щоб купити новий зал. Очистити без страху і посміхатися на обличчі. Маю добробут і благополуччя зацарював у вашому домі!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное