Якщо ви і ваш чоловік не може жити в день без свят, читайте цю коротку молитву.

«Коли сім’я не опинилася, а сварки виникають з ніде, повторюють просту молитву!» - сказав батько Олександр мені рік тому. Він сказав, і я вирішив довіряти Богу і батькам.

Через півроку після того, як ми підписалися з чоловіком, ми почали період прання. На роботі було багато тиску, мало грошей, і ми дуже втомилися. Ми зламали один одному, а скандали були загальними для нас. Я не хочу писати як в оголошеннях, "Я почав читати цю молитву і все змінилося." І тепер ми живемо в душі, і зараз ми чотири! Але це частково правда.



Молитва з кварель Сьогодні редакція "Сайт" Вони поділяться міцними молитвами, свінгери сімейне життя. Про нас



Сьогодні я вирішив поділитися з вами, шановним читачем, молитвою, яка допоможе. прохолодно І розгладити всі гострі кути.
й ¶
Ісус Христос, син Божої, і Марія, наша мати і допит. У небесах, які ви приїдете, ви подивитеся після нас, допоможемо нам у нашому житті. Він зробив нас чоловіком і дружиною, поєднуючи нас з коронкою, люблячим людством, і замовивши нас жити один з одним в сорбції і радості, а ангели живуть в небі, вони славляться вами, але вони не варляться один з одним і не являться словами vilification.

Ми раді вашій раді, ми раді Вашої любові, ми раді ваших янголят, ми раді ваших ангелів, співати! Подаруйте нам мир і спокій в будь-який час і коли-небудь, дайте нам довге життя і вірну голубу, що любов може бути між нами і жодним відступом і судом, і нікому не розпоряджатися і дефілментувати. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.



Зняти серця і керуйте ними, як це правда і не страшно, для Господа - наші душі. І давайте нашим будинкам мир і мир назавжди. І захищайте нас від наметів ночі, дня, ранку і ввечері, і від зла людини, і від очей зла, і від думок важкого. Не вносимо в наш будинок світло неба, ні вогонь землі.

Заощаджуйте і заощаджуйте, відірвайтеся і зловживати. Господи Ісус Христос, Син Божий, Боже, милосердя на нас, і нехай нам гниться в шахбі, але принести нам до світла з Його неефективним світлом. З нами назавжди. Амен! ?



й ¶
Ця молитва може бути скопійована в лист і захована в відокремленому місці, вклавши церковну свічку і святу воду поруч з нею. Якщо в будинку, хтось буде скандалізувати Або гірше, боротися, можна посипати його хмільною водою, вона не буде зайвою, але гарячий з інтригатора обов'язково охолоне.

Ось ще один сильний. молитвий

Молитва Ісуса Христа для примирення з чоловіком

Ісус Христос, допомогти мені принести миру до моєї сім'ї, допомогти мені зрадити з чоловіком заради всіх речей, дайте йому згоду з мною. Нехай ми живемо в гармонії і любові, нехай все зайве від нашого життя йти, давайте любити мене сильно і не одягатися в оленині, амені, амені.

Прочитайте цю молитву з серця. Дуже дякую за те, що вам потрібно.



Я також припускаю вам, що молитва читати так, що людина любить тебе ще більше.



Р

Молитва з кварель допоможе створити гармонія і мир у вашій родині. Гранмати радять використовувати ці молитви, щоб казати святу воду і пити її до кожного члена сім'ї. Письма повинна бути на світанку з літовою свічкою перед іконками.

Також, якщо в домашніх умовах є постійні карелі і скандали, варто купувати. Ікона Божої Матерій Але найголовніше, ви повинні сидіти і поговорити з коханою людиною і розповісти йому все, що турбує вас. Поставити його, що не підходить йому. Говорити, молитися і любити один одному. Миро і благополуччя панує в вашому домі!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное