Чому мати-в-право зажадає дублікати ключів до нашої нової квартири і чи вона повинна дати їм

Відносні засоби хороші. Дуже добре мати їх в модерації. Це ще краще, якщо є межі між вами і ними. Інакше, сімейні відносини ризик нагрівають і призводять до сварів, конфліктів та інших рад життя. Тепер я збираюся розповісти вам історію про те, як дублікати ключів до квартири під керівництвом поліцейського загіну до нашої нової квартири і мені до нервового розбиття. І все через сімейні зв'язки.



Нова квартира Elizaveta Grigorievna, мій дорогий мати-в-право, перед описом подій, не особливо прагнув до нашого будинку з чоловіком. Це тому, що ми були жити в мій leonesome. Територія була шахтою, не її сина, тому вона не дала частих візитів. Приїжджав на запрошення. І що мене вчинили.



Але все змінилося, коли ми вирішили взяти іпотеку. Моя лоне дівчина буде йти в оренду в орендарів, і дохід від нього буде частково оплачувати внески. План чудовий, але заміняв мати-в-право. У новому місці, ніж вона почала битися за ключі до нової квартири.

Мої мами ключ: Коли ви даєте мені свій ключ?

до Що ви хочете, Елізавета Григорівна?

до Це мій сон квартири. Я можу приїхати, коли я хочу.

до Не його, це наша квартира, нагадав їй якомога простіше, і розмова раптом змінила напрямок.



Я спробував ігнорувати мої побажання матері. "Я думав. Але що змінилося, коли ми отримали виклик від безпеки.

Коли ми купили квартиру, це вже з тривожною сигналізацією. Ми переоформили договір від попередніх власників, але не сказали нікому про це. На гарній осені вдень, мій чоловік і я пішов на бізнес в іншій частині міста. Попри те, що вони вийшли в квартиру, але система не вимкнена. Я сказав, що це не нам. І ми не дали ключів нікому.

р.

Невідомий гість А поки ми кинулися додому, квартира вже була повноцінна одягу. І ви знаєте, хто всередині? Єлизавета Григорівна. Виявилося, що якось вдалося пом'якшити чоловіка і він дав їй дублікати ключів до квартири. Він не чекав такої поведінки від матері, тому він не замислювався про важливість конфіденційності.

762183р.

У мене немає обмежень. Я відразу ж відійшов ключі і занемовляю мами, щоб приїхати до нашого будинку. Чайники. Коли чоловік запитав її, що вона робила тут на всіх, Елізавета Григоріївна сказала, що так як вона приурочила своє життя йому, все це його і її.

до Так, мед, я розповіли чоловіка, коли мій мама-в-право залишила нашу квартиру. Я був ще дуже сердитися з ним для надання мені ключів. Ви вирішуєте цю проблему з матір'ю, або я збираюся до мого місця, і ви будете жити з нею.



Я не маю відповіді. Так він ще в шоку. Я повинен визнати, що я сам був в багато ударів. До цього не було знайдено.

Чи доцільно надати дублікати ключі квартир до родичів? Чи необхідно заздалегідь встановити кордони з родичами, щоб уникнути їх порушень?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное