Припустимо, холодне оснащення пробуджується в мене бажання практикувати варіння Олів'є, поки Новий рік знаходиться близько.

З прохолодною осінньою продувою, я почав зловити себе, бажаю пам'ятати смак Олів'є, мій улюблений салат. Свіжі оливки на тарілці завжди приносять радість і затишок. Нагадуємо, що зимові канікули не далеко. І якщо перед приготуванням Олів'є мене багато часу, тепер я це набагато швидше.



Свіжий Олів'є Весь секрет - вирізати овочі першими, а потім готувати. І це можна зробити в одній сковороді. Тільки кладуть овочі в певному порядку.



Спочатку я ріжу картоплю дрібно, і я кладу ту ж моркву зверху. Потім заливаємо всю цю воду і кладемо її на вогонь. Овочі слід відварити протягом 3 хвилин. Потім можна додати ковбасу (для браку класичної ковбаси) і як остаточний банк гороху.

Я покажу вам прямо, що я тільки приготувати горох, якщо вони жорсткі. З іншого боку, чому ні? Чим простіше.

499 р.

Коли все вариться, залиште каструлю на охолодження, вийняти ковбаси з води і вирізати їх огірком і зеленню. Коли вода з каструлі остаточно зливається, я збираю каструлю в той час як на балконі, щоб зберегти овочі прохолодними і теплими.



Замість майонезу, у мене є ще один варіант заміни: сметана і хрін. Для тих, хто не схожий на майонез (таких людей існують), це досить хороший варіант. І ці продукти зазвичай в домашніх умовах для всіх.

р.

Потім сковорода з балкона швидко повертається на кухню. Для теплих овочів додають всі інші скибочки, ковбасні та сметани з хріном.

Я ще не варила яйця. Я не люблю їх оливками. Але все ж, раджу не брати ризики і варити їх окремо. Не можна очистити їх перед приготуванням.



Це як свіжа оливкова дошка. І я, повністю не втомився і з великою кількістю часу, щоб насолодитися блюдом, посидіти з тарілкою, щоб подивитися свою улюблену серію.

Який інший спосіб приготувати класичні салати можна поділитися? Як вам подобається ідея попереднього різання та подальшого приготування? А які інші альтернативи майонезу ви знаєте?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное