Чому німецький стиліст фотографував в ліфті з прапором України

У 2022 році синьо-жовтий одяг має особливу конотацію для людей по всьому світу. Це не тільки кольори прапора України, але й залучення до трагедії та гранату, що важко передати слова. Дизайнери, знаменитості, піклування громадян інших країн підтримують українців та емпатії. Напередодні війни відбувається все по всьому світу: люди йдуть на мітинги, ведуть український прапор на концерти, виступаючи на підтримку України, а також підвищують кошти на підтримку українських захисників.

Нагадувати жахів, які відбуваються в Україні, зірки одягаються в синьо-жовті костюми і сукні. Серед них: Тільда Свінтон, Марія Чаплін, Шарон Камінь, Міла Жовович та інші зірки шоу-бізнесу. Я повинен сказати, сукні підходять їм.



Одяг з символами України – показати солідарність українським людям, на відстані або без розуміння української мови. Кожна людина на Землі розуміє без сумніву, що війна сьогодні є закінченням цивілізованого світу, що наші предки прагнули тисячі років. 24 лютого — дата, яка відбита в пам’яті кожного українця. Іноземці ніколи не приймуть, що війна в 21 столітті можлива.



Франка дия стурбована конфліктом між Росією та Україною ще до початку повномасштабної російської навали України. Франк - німецький стиліст і дизайнер. Працює в різних частинах світу, включаючи Україну.

Він вперше дізнався про Україну в 2014 році, коли Росія анексувала Крим. І коли Франк дізнався про можливість війни, він не сумнівався, що Росія знову атакує Так, 21 лютого, коли ЗМІ проголосили ризик вторгнення, багато не вірять, що це буде. У цей день Франк був знімний у дзеркалі ліфта в блакитному і жовтому одязі вперше.



З тих пір, як і до цього дня, стиліст щоденних суконь в синьо-жовті і нагадує людей, що війна в Україні триває: «Весь день цієї жорстокої війни я публікую фотографії на моїй сторінці на підтримку України, щоб привернути увагу людей до війни. й



У своїх образах стиліст використовує жовтий і синий одяг, аксесуари і навіть прапор України. Варто зазначити, що Френк Wilde не обмежував себе публікувати в соцмережах. Стиліст допомагає українським біженцям в Берліні в реальному житті, щоб полегшити життя.



Веб-камера Франківськ Не можна ігнорувати. Він вважає, що вся Європа повинна об'єднатися проти російського агресора і боротися назад. На сторінці стилиста понад 90 фото з хештегами: Стенд з Україною, Славою в Україні, Закрити Україна та інші. У коментарях українці подякують Франку за свою підтримку і за те, що він не втомився від занурення абонентів щодня з новими фотографіями і новими зображеннями в синьо-жовті тони.



Редакційна колегія «Всесвітній мудрості та редакційна колегія» Хтось пише в соцмережах свої думки про це питання, хтось тримає мітинги або волонтери або допомагає біженцям за кордоном. Зараз весь світ об'єднаний для припинення війни. Символіка України, культура, традиції, українська мова – це те, що українці вишли ще більшою трепідацією, ніж раніше 24 лютого 2022 року.

Коли запитав, чому Франк почав підтримувати Україну, він відповів, «Чому я можу підтримати Україну?» Що робити для підтримки України? Я розумію цінність свободи і вміння робити те, що робить мене щасливими, тепер кожен українець знає, що він бореться за своє життя і коханих. А поки українці відстояли свою країну на поле бою, кожне слово підтримки є дорогоцінним.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное