Якщо ви зупините розмову про бізнес.

Сучасна. відкритість Він відрізняється від його використання. генерація наших онуків була відчужена для обміну досвідом та емоціями. Багато хто боїться показати індивідуальність для страху судового рішення. Сьогодні майже кожна людина сміливо розповідає про свої почуття в соцмережах. І під час нових знайомств я готовий негайно розповісти про те, як він живе. Але це варто?

3610Р. 4200Р.

Редакція "Сайт" Я пропоную вам розповісти про це. Поговоримо про те, чому вона занадто відкрита до зовнішнього світу.

Світ відкритих людей сьогодні став модним, щоб бути відкритою людиною. Особливо це стосується блогерів, які поділяють всі деталі свого особистого життя. Неподалік від телебачення. Подумайте про те, як багато різних шоу вийшли в останні роки. Про свої проблеми та враження розповідає герої ТВ-шоу. Багато людей готові сперечатися з близькими живуть, не замислюючись про наслідки таких дій.



Люди, які використовуються для взаємодії з кожним іншим Вони були більш секретними і зважали кожне слово, яке вони сказали. Мода для щирості, щоб говорити, почала з'являтися з розвитком соціальних мереж.

Також змінено взаємозв’язок батьків та дітей. Сучасні мами і татами намагаються виготовити дитину таким чином, щоб дитина повністю довіряє їх. Це означає, що молодше покоління з раннього віку починає думати в інших категоріях. Для багатьох батьків стають друзями, які можуть розповісти абсолютно все.



З одного боку, це чудово, оскільки ця поведінка може врятувати членів сім’ї від можливих проблем. Однак в той же час це може бути основною причиною труднощів. Людина стає занадто довірливою, тому що він легко розмитий все про своє життя до першої особи він відповідає. Але люди часто не люблять надмірну психологічну близькість.

Не варто розповідати про інших людей. Коли мова йде про людей, які ви бачите вперше. Перш за все, ви не знаєте, що ви маєте справу. Що робити? По-друге, заливаючи душу до першої особи ви познайомитеся не менше дивних.



Так, наприклад, вам не потрібно поділитися деталями Вашого особистого життя, а також розповісти про пори, які ви досвідчені. Ще однією темою табу є батьки. Ви можете мати складну дитину. Дійсно, буває, що відносини між батьками і дітьми далеко від ідеалу. Але неважливо, як погана ваша сім'я, ви не можете покласти бруд на них під час розмови з іншою особою.

Інтерв'юер не може зрозуміти вас, бо він не зіткнувся з такими проблемами. І як ви будете знаходити себе в найактуальнішому положенні, так як подальший курс діалогу прийде на стендах. Якщо потрібно дійсно залити душу, то краще піти в психолог. Він обов'язково зацікавить Вас, і допоможе вам вийти з важкої ситуації.

Р

Якщо ви постійно розповідаєте про вас про своє життя, ви можете принести неприємності до себе. Зазвичай такі розмови досить трудомісткі. Ви витрачаєте енергію і внутрішню міцність, але ви не отримуєте однакову кількість назад. Не завжди можна поділитися всіма порадами або болями.

Звісно, все це не означає, що потрібно привести до життя і стати секретною особою. Так само, як би ви познайомитеся з тим, хто ви кажете. Особисте життя, здоров'я, відносини з батьками та фінансовою ситуацією не повинні говорити про першу людину, яку ви зустрінете.



Намагайтеся виставити себе в місці співрозмовника, коли ви хочете залити душу до кого. Якщо ви відчуваєте, що ви повинні говорити тут і зараз, звернутися до фахівця. Поведи мене, це єдиний спосіб, який не провокує інших проблем.

Цікаво, що ви думаєте про моду для щирості? Ви любите наш світ відкритих людей?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное