Сусід приніс вітчизняний кокерель, вирішив відварити від нього, так як мій бабуся колись варився.

Багато людей мають спогади про те, як їх мати або бабуся варена. курячий супй Прозорий бульйон доповнюється натуральним м'ясом, тому що для цього використовують тільки гомілково-рослинні ростери або курчат. Крім того, навіть локшина для такого супу підготували своїми руками. Його смак важко забути. Згадуємо рецепт такої унікальної страви.

р.

Домашнє куряче суп Так як вам потрібен домашній півень, щоб приготувати такий суп, переконайтеся, що птиця Добре очищається. Ми вже писали про це, а також як правильно чистити курку побічними продуктами. Ретельно вивчити тушку для запобігання дрібних сміття, пір'я, бруд від потрапляння в каструлю. Вимити м'ясо дуже акуратно.

Залежно від ваги курки, тільки частина її може переходити в суп. Решта може бути заморожена і використана в наступний раз. Наприклад, для смачного супу досить половина тушки. І якщо сім'я невелика, то можна взяти тільки чверть кокереля.



Особлива краса цього супу полягає в тому, що Локшина готують окремо від бульйону. Ці два компоненти змішують безпосередньо перед подачею на стіл. Звичайно, можна приготувати все разом. Особливо якщо немає часу для приготування. Смак цього супу буде різним. В цілому ми рекомендуємо приготувати окрему версію страви.

Тест інгредієнти
  • 3 яйця
  • борошно




Тест готовий досить просто. Поставте яйця в борошняну гірку і починайте змішування прохолодного тесту. Як тільки він формує. пластик-бар Поставте на тарілку і накрийте її харчовою плівкою. Давайте йому відпочивати за 45 хвилин. Після цього часу надходить, розгортаємо тонкі шари тесту і виріжте їх до потрібної довжини. До речі, висушене тісто можна скласти в сумку і зберігати в морозильній камері до наступного часу.

Габаритний зображення

Натуральний бульйон Склад
  • курка
  • 2 цибулини
  • 2 морква
  • Малкa
  • петрушка
  • шемале
  • 2 варені яйця




Підготовка
  1. Залийте куряче м'ясо з чистою водою і поставте на плиту каструлю. Необхідно почекати відвар до кипіння і зняти білу піну. Після цього знизіть потужність плити до мінімуму і варіть м'ясо близько 2 годин. Так, натуральна курка. досить довгой В ідеалі м'ясо слід відокремити від кістки після приготування.
  2. Після кипіння бульйону потрібно додати 2 очищені цибулини до повільно кип'ятіння супу. Потім додайте моркву. Зеленці дрібно рубають і додають вже на завершальному етапі приготування супу. Те ж саме йде на спеції.
  3. Після варення відвару зніміть м'ясо з рідини і очищайте її кісток. При бажанні можна нарізати м'ясо на дрібні шматочки. Домашнього приготування локшини відвару злегка посолити воду, а в паралельних відварених яйцях. Вони додаються в якості прикраси на волі.
  4. Залийте злегка охолоджену локшину гарячим відваром. Додайте куряче м'ясо, а зверху прикрасить домашній курячий суп з зеленню і яєчними шматочками. Це все. Моє улюблене дитяче блюдо готове.




Домашній курячий суп з зеленню Що тільки варто одного смаку улюбленої страви. В одній таблиці з’явиться ціла родина. До такого унікального лікування можна подавати смажені торти з картоплею або капустою. Або подаруйте часникові насоси. В цілому реальний спектр переваг і приємних спогадів. І ваша сім'я робить один. курячий суп?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное