Неприємний сирний делікатес, який готують в 15 хвилинах, і їсти в 5

Приготування. сир-футболЩоб відволікти кохану людину від постійного прокручування новинного корму. Однак можна зробити це на короткий час, так як страва зникне з столу протягом декількох хвилин. Це чудова ідея для швидкого закуски і оригінального відпочинку. Я закохався з цим рецептом!



Щоб зробити домашні сирні кулі, вам не потрібно більше 15 хвилин. Я впевнений, що будинок буде оцінити цю закуску і, безумовно, попросить добавки. Про нас

інгредієнти
  • КСНУМКСг твердий сир
  • 3 ст. борошна пшеничного борошна
  • 10г розпушувач
  • 2 яйця
  • рослинно-масляний
  • христина белла


Підготовка
  1. По-перше, відокремити білки від жовтків. Цей рецепт використовує тільки білки. Збийте їх на тверді вершини в комфортній глибокій ємності. Запитайте для борошна і розпушувача в чаші. А потім акуратно перемішайте сухі інгредієнти білками.



  2. Сир твердий натрію на дрібній тертці. Важливо використовувати сир, не сир. Додайте тертий сир до білкової маси і ретельно перемішайте. В результаті ви отримаєте досить липке сирне тісто, з якого буде зручно ліпити кулі.



  3. Сирне тісто розгортається дрібними кульками не більше горіха. Потім помістіть заготовки в чаші з високими сторонами і посипте кульки з сухарями. Повертати пластину круговими рухами так, щоб всі кульки рівномірно покривають тріщинами.
  4. Нагрійте його на вершкове масло. Розрахунок кількості, щоб сирні кульки повністю покривають маслом під час приготування. Поставте кулі на частини до появи скоринки. Для закуски потрібно лише 30-40 секунд.
  5. Готові сирні кулі покласти на паперовий рушник, щоб позбутися від зайвої олії. А потім відразу ж подаємо блюдо до столу. Бодибилдерши!





Ви, мабуть, знаєте класичного поєднання: сиру і ягідного варення. Я раджу вам спробувати домашні сирні кулі в цій варіації. Пальці добре! Це буде чудово, якщо ви готуєте ягідний соус самостійно. На нашому сайті є кілька рецептів. Я поділю один з найоригінальніших посилань.



Крунчи кульки можна приготувати різними способами. Наприклад, використовувати відразу кілька видів сиру, а також не тільки білок, але і жовток. Ця страва виходить не менш смачним і ароматним, так як в рецептурі є рудано.

Сир - універсальний продукт, який підходить для приготування величезної кількості страв. Я раджу приготувати сирний суп, а також неймовірний рол сиру з м'ясною начинкою.



Я також дуже схожий на використання сиру в моїй випічці. Наприклад, ви можете зробити оригінальний хрусткий cookie. А якщо ви хочете їсти сир у чистому вигляді, радимо вам прочитати статтю, в якій ви дізнаєтеся, як правильно служити різними видами сиру. Ця інформація буде корисною для вас, якщо є святкове свято попереду вас.

Ви любите сир і як часто їсти його? Якщо ви вирішили приготувати домашні сирні кульки за нашим рецептом, обов'язково дайте вам знати в коментарях. Це буде чудово, якщо крім рецензування ви поділите фотокартку готової страви. Я побачу тебе!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное