Я використовую для запікання тортів для пирога Йосипина в сковороді, тепер я знаю, як це зробити ще простіше.

Пісочні коржі для торта "Жодофін" готують дуже просто. На сьогодні є хороший джемовий пиріг. У нас є рецепт. садибай Хто б подумав, що ці красуні помперували себе таким смачним блюдом. Але це! Рецепт зовсім не ускладнений, крім того, не потрібно приготувати крем, адже замість нього варить безпечно користуватися конфітюрою, варенням або звело.

У інтернеті наші редакційні співробітники активно шукали історію приголомшливого пирога, але не знайшли нічого, на жаль. Ви напевно знаєте, чому соковитий торт має таку красиву назву. Я хотів би подумати, що за ним є якийсь цікавий сюжет про дівчину Йозефана в любові. Вдово, вона намагалася вразити настоянку і прийшла з рецептом торта поспішати. Бакінг мав можливість переконувати хлопця і скоро тут було пишне весілля у всіх грузинських традиціях.



YouTube Ну, що можливо. Поки ви і мрієте про романтичну історію, ми можемо одночасно підготувати інгредієнти до рецептури.

інгредієнти
  • 4 яйця
  • 500г борошна
  • 200 г цукру
  • 150г вершкове масло
  • 150г сметана
  • 1 ст.л. розпушувача
  • 500г пила
  • 1 ст.л. горіхів


Підготовка
  1. У глибокій ємності залити 4 яйця, додати цукор і ванілін при бажанні. Збити все блендером, але не довести його до товщини, адже тісто буде густим.

    Веб-сайт

  2. Додайте ложку соди або розпушувача до сметани і добре перемішайте. Йогурт можна використовувати при бажанні. Змішайте сметану в яєчну суміш і пробивайте блендер трохи.
  3. Наріжте вершкове масло невеликими шматочками і додайте в суміш. Важко все з блендером, доки масло змішується рівномірно з іншими інгредієнтами. Краще привезти масло до кімнатної температури. Бажано взяти яйця і сметану. Все було про однакову температуру..



    Веб-сайт
  4. Тепер починаємо поступово додавати борошно. Спочатку можна продовжити перемішати все блендером, але останні порції борошна вже слід змішати своїми руками. Коліни липкі. помірно товстай Спробуйте не заповнювати його занадто багато борошна.
  5. Розділіть тісто на чотири частини. Кожен з деталей тонко прокочуйте, акуратно перекручуйте на ролик і перенесіть на сковороду. Спочатку слід змащувати маслом і покрити пергаментним папером. Можна розкачати тісто в круглій формі, або можна на площі. Неважливо, тому що краї будуть вирізати.

    Веб-сайт

  6. Якщо ви Ви використовуєте вершки кондитерських виробів.Слід пробивати блендером до чистого стану. Також потрібно підготувати волоські горіхи, розрізати їх дрібно.
  7. Час забрати пиріг! Покладіть тістечка один поверх іншого і злегка підріжте краю. Так ви вирівняєте сторони і Ви отримаєте невеликі шматочки скоринки.й Не забудьте подрібнити їх в крихти в міксері.

    Веб-сайт

  8. Змащуйте кожну скоринку з варенням і посипати волоськими горіхамий Поставте всі тістечка поверх одного. Верхній шар посипають крихтою і горіховими залишками. Нехай торт заваримо добре так, щоб всі шари замочували в варення і нарізані. Бон привіт!


р.

Життя мудрості та редакційної поради Я щиро сподіваюся, що торт вийде смачним і ароматним. Іноді все, що відсутні в житті, трохи смачний домашній торт, гарячий чай і улюблена книга або цікава серія. Все для того, щоб зробити життя трохи солодким і приємним.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное