Я вирішив пояснити, чому він був неправильним.

Обов'язки чоловіка до дружини Вони досить розмиті, тому кожен бачить їх самостійно. Якщо чоловік вирішив поставити підпис в реєстрі, то з цього моменту він повинен зробити все, щоб його дружина і діти не потрібні нічого.

Він повинен забезпечити комфортне житло, харчування та одяг. Ви повинні бути відповідальними, захищати, підтримувати та багато іншого. Але все дійсно гладко і безхмарно?

Сьогодні видання. "Сайт" Він поділиться сюжетом абонента, який бачив для себе, що є проміжок між переконаннями сімейних психологів і реальним життям. У той же час ми спробуємо розібратися, чи варто допомогти чоловікові з господинею. І якщо він допомагає, то він повинен бути вдячний.



Моя любов до дружини «Другий друг прийшов до мене в інший день». Ми сиділи на кухні, почали чати про це, п'ятий, десятий. Ми приготували смачні страви. Комрад був тільки «для», тому я кладаю чайник, і в той же час я підходь до миття посуду, говорить Іван.



«Коли я відвертаю воду і кладаю чистими пластинами на місці, я захоплюю дива друга. Очевидно, що він хотів сказати щось, але сумнівався. І він не залишився німим. й

« » » » » » » » » » » » » » » Це так круто, що ви допомагаєте вашій дружині. Ви можете приготувати і ви можете мити страви. Спочатку я спробував допомогти, але потім я припинив. Підлога промивається - вона не помітила. Я зварився вечерю і не почув слово подяки. Не більше в своєму бізнесі, дайте їй зрозуміти, він сказав про відставку в голосі.



«Зробив мене сміятися. Я зробив нам чай, відрізаний шматочок торта і спробував пояснити своїм гістьм, чому я промив страви і зробив багато інших хорів навколо будинку. Не про те, щоб допомогти вашій дружині або очікувати будь-яких спеціальних слів.

Я не допоможу мені дружині, і вона не потребує помічника. Вона потребує союзника, життєвого партнера. І я люблю цю роль. У нас є рівні права і обов'язки, ми виконуємо господарські хори разом, кожен має свої функції. й



«Я також сніданк і вечеря на кухні, тому я також очищаю страви, варіть, купляйте і доводжу крупи тут. Я теж живе в цьому будинку, тому я тримаю його чистою, намагаючись зробити будинок більш комфортним для нас і наших дітей.

Я не можу допомогти дружині з дітьми, бо це не просто її діти. Вони так багато шахти, як її. Я просто роблю свою роботу. Я не маю ніяких зобов'язань, ніж моя дружина. й



«Для слів вдячності, вони потрібні? Чи варто сміливо подякувати за те, що хтось зробив свою роботу? Може, але не обов'язково. й

«Що краще слів, якщо голова сім’ї є надійним союзником для дружини? Коли він знаходиться в будинку повноцінного власника, який приймає відповідні обов’язки. Не коли він гість у власному будинку, Іван Музес.



Як закрити це положення для вас? Ви погоджуєтесь з Іваном? Чи повинен будинок оброблятися виключно жінкою?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное