Вентилятори променя для співачки Наргіз, де зірка зараз

Сінгер Наргіз ЗакіроваЯк і багато російських митців, вона проти вторгнення України російським військом. Жінки помістили відповідну посаду в Instagram не відразу, але тільки 3 березня, коли вага катастрофи стала особливо чіткою.

Наргіз продовжує критикувати дії російських органів у квітні та травні. 24 травня в аеропорту «Домодєдово» затримали різні джерела. Митець був заборонений від в'їзду Росії, і цей заборон триватиме до 2072 року.



Болі, спокушання і відчай, які повністю занурюють свою свідомість, незрівняні з самими страшними відчуттями, властивими людині. Відчуття нескінченної війни не залишає приміщення для творчості і створення, Наргіз написав на початку березня.



Вона приймала, що в ці дні вона просто не могла знайти місце. Я відчув землю, що надходить під ноги. І вона боїться, як псувала людський розум, який приймає і навіть затверджує такі дії монстроуса.

«Я не можу вводити справедливість і впливати на те, як ми всі летемо в абіс. І нехай хтось продовжує розрахувати дату закінчення світу. Але моя думка полягає в тому, що кінець світу прийшов довго, жінка сказав.

Р

У той же час, актриса зазначила, що влада намагається вибити всіх, щоб вони заборонили все. Ви не можете діяти, ви не можете говорити. Як ще? Запевняє, що вона не здатна працювати в умовах постійної заборони і що вона не буде різною, незалежно від того, що вона коштує її.



Наргіз залишився в Росії одночасно. Наприклад, на початку квітня жінка зверталася до своїх абонентів в Telegram. Тоді вона сказала, що вона в Москві і не збирається в будь-який час, поки ви не маєте справу з різними судовими справами і поганими людьми.

Наргіз не забув нагадувати своїх прихильників, які не зловживали проти України. Жінки запевняють мене, що справедливість буде служити. Бажаю всім закоханим і миром.



В кінці травня в різних ЗМІ повідомили про те, що співачка нібито була заарештована. Незважаючи на те, що ця інформація не була підтверджена, Наргіз був тихо розумом свого бізнесу в Узбекистані.

Але юрист актора Бахром Ізмаїлов отримав постанову про заборону його права, який має громадянство США, в’їзд в Росію. Ця заборона діє до 2072. Наргіз буде 101-річною.

Проте співачка заявила, що цей крок російської влади навіть очікуваний. Після того, як багато хто не погоджується з війною отримали 50-річну заборону на в'їзд в країну. Про можливі ризики Однак це не вплине на твердість її цивільної позиції.



Звичайно, поділяються думки російських шанувальників співачки на цьому балі. Кілька, хто все ще підтримує кровоносну інвазію України, відмовивши Наргізу і навіть радіє, що вона не зможе приїхати. Решта, ймовірно, поважає художника за мужність і чарівність.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное